fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання

U Ternopoli ta Sumah socpidpryjemciv zaprošujuť do navčannja
Українська Соціальна Академія (УСА) розпочинає новий набір у Школу соціального підприємництва в Тернополі та Сумах. До участі запрошуються діючі підприємці, представники малого та середнього бізнесу, представники некомерційних організацій, автори соціальних проектів
Ukraїnśka Sociaľna Akademija (USA) rozpočynaje novyj nabir u Školu sociaľnogo pidpryjemnyctva v Ternopoli ta Sumah. Do učasti zaprošujuťsja dijuči pidpryjemci, predstavnyky malogo ta seredńogo biznesu, predstavnyky nekomercijnyh organizacij, avtory sociaľnyh proektiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Це — освітня програма для всіх охочих з метою розвитку підприємницьких навичок і підтримки інноваційних проектів для вирішення актуальних соціальних проблем в суспільстві, кажуть організатори. Вона розрахована на 6 міс і включає 5 освітніх модулів. Під час цих занять соціальних підприємців вчитимуть бізнес-плануванню. Вони також зможуть дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу. Що варто знати про навчання підприємців у Сумах та Тернополі. Програма соціального підприємництва складатиметься з 5 дводенних модулів: Проривні стратегії та інновації. Створення цінності, Бізнес-моделі для створення нового бізнесу, Фінансовий менеджмент, Маркетинг. Комунікація, Управління персоналом. Після закінчення модульного навчання учасники працюватимуть із менторами. Мета співпраці — доопрацювати свої проекти і представити їх під час Demo Day перед експертним журі. За словами керівниці Програми УСА Наталії Болібрух, цього навчального сезону організатори очікують заявок на участь від активістів та підприємців віком 25-60 років: Дуже цікаво виявити нагальні проблеми в Сумській та Тернопільській областях, поспілкуватися із досвідченими підприємцями та людьми, які щойно хочуть розпочати свою підприємницьку діяльність, і ми маємо добрий намір допомогти зреалізувати їхні ідеї. Як стати учасником програми. Навчання розпочнеться у березні 2018 року. Для участі у Програмі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму до 28 лютого 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 2 березня 2018 року. Раніше ми розповідали вам про приклад соціального підприємництва — пекарню Good Bread From Good People.
Реклама 👇 Замовити

Це — освітня програма для всіх охочих з метою розвитку підприємницьких навичок і підтримки інноваційних проектів для вирішення актуальних соціальних проблем в суспільстві, кажуть організатори. Вона розрахована на 6 міс і включає 5 освітніх модулів. Під час цих занять соціальних підприємців вчитимуть бізнес-плануванню. Вони також зможуть дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу.

Що варто знати про навчання підприємців у Сумах та Тернополі

Програма соціального підприємництва складатиметься з 5 дводенних модулів:

  • «Проривні стратегії та інновації. Створення цінності»,
  • «Бізнес-моделі для створення нового бізнесу»,
  • «Фінансовий менеджмент»,
  • «Маркетинг. Комунікація»,
  • «Управління персоналом».

Після закінчення модульного навчання учасники працюватимуть із менторами. Мета співпраці — доопрацювати свої проекти і представити їх під час Demo Day перед експертним журі.

За словами керівниці Програми УСА Наталії Болібрух, цього навчального сезону організатори очікують заявок на участь від активістів та підприємців віком 25-60 років: «Дуже цікаво виявити нагальні проблеми в Сумській та Тернопільській областях, поспілкуватися із досвідченими підприємцями та людьми, які щойно хочуть розпочати свою підприємницьку діяльність, і ми маємо добрий намір допомогти зреалізувати їхні ідеї».

Як стати учасником програми

Навчання розпочнеться у березні 2018 року. Для участі у Програмі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму до 28 лютого 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 2 березня 2018 року.

Раніше ми розповідали вам про приклад соціального підприємництва — пекарню Good Bread From Good PeopleУ Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання 1Один день із незвичною пекарнею Good Bread From Good People.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: