fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання

U Ternopoli ta Sumah socpidpryjemciv zaprošujuť do navčannja

Українська Соціальна Академія (УСА) розпочинає новий набір у Школу соціального підприємництва в Тернополі та Сумах. До участі запрошуються діючі підприємці, представники малого та середнього бізнесу, представники некомерційних організацій, автори соціальних проектів
Ukraїnśka Sociaľna Akademija (USA) rozpočynaje novyj nabir u Školu sociaľnogo pidpryjemnyctva v Ternopoli ta Sumah. Do učasti zaprošujuťsja dijuči pidpryjemci, predstavnyky malogo ta seredńogo biznesu, predstavnyky nekomercijnyh organizacij, avtory sociaľnyh proektiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Це — освітня програма для всіх охочих з метою розвитку підприємницьких навичок і підтримки інноваційних проектів для вирішення актуальних соціальних проблем в суспільстві, кажуть організатори. Вона розрахована на 6 міс і включає 5 освітніх модулів. Під час цих занять соціальних підприємців вчитимуть бізнес-плануванню. Вони також зможуть дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу. Що варто знати про навчання підприємців у Сумах та Тернополі. Програма соціального підприємництва складатиметься з 5 дводенних модулів: Проривні стратегії та інновації. Створення цінності, Бізнес-моделі для створення нового бізнесу, Фінансовий менеджмент, Маркетинг. Комунікація, Управління персоналом. Після закінчення модульного навчання учасники працюватимуть із менторами. Мета співпраці — доопрацювати свої проекти і представити їх під час Demo Day перед експертним журі. За словами керівниці Програми УСА Наталії Болібрух, цього навчального сезону організатори очікують заявок на участь від активістів та підприємців віком 25-60 років: Дуже цікаво виявити нагальні проблеми в Сумській та Тернопільській областях, поспілкуватися із досвідченими підприємцями та людьми, які щойно хочуть розпочати свою підприємницьку діяльність, і ми маємо добрий намір допомогти зреалізувати їхні ідеї. Як стати учасником програми. Навчання розпочнеться у березні 2018 року. Для участі у Програмі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму до 28 лютого 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 2 березня 2018 року. Раніше ми розповідали вам про приклад соціального підприємництва — пекарню Good Bread From Good People.
Реклама 👇 Замовити

Це — освітня програма для всіх охочих з метою розвитку підприємницьких навичок і підтримки інноваційних проектів для вирішення актуальних соціальних проблем в суспільстві, кажуть організатори. Вона розрахована на 6 міс і включає 5 освітніх модулів. Під час цих занять соціальних підприємців вчитимуть бізнес-плануванню. Вони також зможуть дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу.

Що варто знати про навчання підприємців у Сумах та Тернополі

Програма соціального підприємництва складатиметься з 5 дводенних модулів:

  • «Проривні стратегії та інновації. Створення цінності»,
  • «Бізнес-моделі для створення нового бізнесу»,
  • «Фінансовий менеджмент»,
  • «Маркетинг. Комунікація»,
  • «Управління персоналом».

Після закінчення модульного навчання учасники працюватимуть із менторами. Мета співпраці — доопрацювати свої проекти і представити їх під час Demo Day перед експертним журі.

За словами керівниці Програми УСА Наталії Болібрух, цього навчального сезону організатори очікують заявок на участь від активістів та підприємців віком 25-60 років: «Дуже цікаво виявити нагальні проблеми в Сумській та Тернопільській областях, поспілкуватися із досвідченими підприємцями та людьми, які щойно хочуть розпочати свою підприємницьку діяльність, і ми маємо добрий намір допомогти зреалізувати їхні ідеї».

Як стати учасником програми

Навчання розпочнеться у березні 2018 року. Для участі у Програмі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму до 28 лютого 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 2 березня 2018 року.

Раніше ми розповідали вам про приклад соціального підприємництва — пекарню Good Bread From Good People.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: