У Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання

Čytaty latynkoju
У Тернополі та Сумах соцпідприємців запрошують до навчання

Це — освітня програма для всіх охочих з метою розвитку підприємницьких навичок і підтримки інноваційних проектів для вирішення актуальних соціальних проблем в суспільстві, кажуть організатори. Вона розрахована на 6 міс і включає 5 освітніх модулів. Під час цих занять соціальних підприємців вчитимуть бізнес-плануванню. Вони також зможуть дізнатися про фінансові аспекти підприємницької діяльності, ознайомитися з кращими міжнародним та українським досвідом ведення соціального бізнесу.

Що варто знати про навчання підприємців у Сумах та Тернополі

Програма соціального підприємництва складатиметься з 5 дводенних модулів:

  • «Проривні стратегії та інновації. Створення цінності»,
  • «Бізнес-моделі для створення нового бізнесу»,
  • «Фінансовий менеджмент»,
  • «Маркетинг. Комунікація»,
  • «Управління персоналом».

Після закінчення модульного навчання учасники працюватимуть із менторами. Мета співпраці — доопрацювати свої проекти і представити їх під час Demo Day перед експертним журі.

За словами керівниці Програми УСА Наталії Болібрух, цього навчального сезону організатори очікують заявок на участь від активістів та підприємців віком 25-60 років: «Дуже цікаво виявити нагальні проблеми в Сумській та Тернопільській областях, поспілкуватися із досвідченими підприємцями та людьми, які щойно хочуть розпочати свою підприємницьку діяльність, і ми маємо добрий намір допомогти зреалізувати їхні ідеї».

Як стати учасником програми

Навчання розпочнеться у березні 2018 року. Для участі у Програмі соціального підприємництва необхідно заповнити онлайн-форму до 28 лютого 2018 . Усі заявники будуть повідомлені про результати відбору до 2 березня 2018 року.

Раніше ми розповідали вам про приклад соціального підприємництва — пекарню Good Bread From Good PeopleОдин день із незвичною пекарнею Good Bread From Good People.