fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українська компанія будуватиме завод в Ізраїлі

Ukraїnśka kompanija buduvatyme zavod v Izraїli
Група компаній «Велта» планує побудувати в Ізраїлі завод з переробки титанової сировини, яку видобувають в Україні. Цю інформацію підтвердив Громадському власник та керівник компанії Андрій Бродський  
Grupa kompanij «Velta» planuje pobuduvaty v Izraїli zavod z pererobky tytanovoї syrovyny, jaku vydobuvajuť v Ukraїni. Cju informaciju pidtverdyv Gromadśkomu vlasnyk ta kerivnyk kompaniї Andrij Brodśkyj  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За даними ізраїльських ЗМІ, українська компанія уже звернулась до міністерства економіки і промисловості Ізраїлю. На створення підприємства вона просить виділити земельну ділянку в Східному Негеві. На чому спеціалізуватиметься завод. Андрій Бродський зауважив, що це буде завод з виробництва діоксиду титану. Він використовується як пігмент білого кольору в хімічній та харчовій промисловостях, медицині та інших галузях. Запланований обсяг інвестицій – $150-200 млн. На підприємстві буде проводитися переробка титановмістних руд - ільменіту, що видобувається на Бірзуловському родовищі в Україні. Очікується, що буде створено 600 нових робочих місць. Коли розпочне роботу. Українська компанія може розраховувати на державні дотації в розмірі 30% від суми інвестиції в рамках закону про підтримку інвестицій. А саме, 20% в якості підтримки заводу, розташованого на периферії, і ще 10% в якості заводу, розташованого на глибокій периферії. Очікується, що проектувальні роботи будуть завершені до середини 2018 року, будівництво розпочнуть – в другому кварталі 2019 року. Очікується, що завод розпочне роботу до середини 2021 року. Нагадаємо, що український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані. Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН Зеніт. У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.
21.02.2018,12:15
0
Unsplash
Реклама 👇 Замовити

За даними ізраїльських ЗМІ, українська компанія уже звернулась до міністерства економіки і промисловості Ізраїлю. На створення підприємства вона просить виділити земельну ділянку в Східному Негеві.

На чому спеціалізуватиметься завод

Андрій Бродський зауважив, що це буде завод з виробництва діоксиду титану. Він використовується як пігмент білого кольору в хімічній та харчовій промисловостях, медицині та інших галузях. Запланований обсяг інвестицій – $150-200 млн. На підприємстві буде проводитися переробка титановмістних руд – ільменіту, що видобувається на Бірзуловському родовищі в Україні. Очікується, що буде створено 600 нових робочих місць.

Коли розпочне роботу

Українська компанія може розраховувати на державні дотації в розмірі 30% від суми інвестиції в рамках закону про підтримку інвестицій. А саме, 20% в якості підтримки заводу, розташованого на периферії, і ще 10% в якості заводу, розташованого на «глибокій периферії». Очікується, що проектувальні роботи будуть завершені до середини 2018 року, будівництво розпочнуть – в другому кварталі 2019 року. Очікується, що завод розпочне роботу до середини 2021 року.

Нагадаємо, що український завод виготовитьУкраїнська компанія будуватиме завод в Ізраїлі 1Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані ракети для космодрому в Тихому океані. Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.

Джерело: Громадське

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: