Українська компанія будуватиме завод в Ізраїлі

Čytaty latynkoju
Українська компанія будуватиме завод в Ізраїлі

За даними ізраїльських ЗМІ, українська компанія уже звернулась до міністерства економіки і промисловості Ізраїлю. На створення підприємства вона просить виділити земельну ділянку в Східному Негеві.

На чому спеціалізуватиметься завод

Андрій Бродський зауважив, що це буде завод з виробництва діоксиду титану. Він використовується як пігмент білого кольору в хімічній та харчовій промисловостях, медицині та інших галузях. Запланований обсяг інвестицій – $150-200 млн. На підприємстві буде проводитися переробка титановмістних руд – ільменіту, що видобувається на Бірзуловському родовищі в Україні. Очікується, що буде створено 600 нових робочих місць.

Коли розпочне роботу

Українська компанія може розраховувати на державні дотації в розмірі 30% від суми інвестиції в рамках закону про підтримку інвестицій. А саме, 20% в якості підтримки заводу, розташованого на периферії, і ще 10% в якості заводу, розташованого на «глибокій периферії». Очікується, що проектувальні роботи будуть завершені до середини 2018 року, будівництво розпочнуть – в другому кварталі 2019 року. Очікується, що завод розпочне роботу до середини 2021 року.

Нагадаємо, що український завод виготовитьУкраїнський завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані ракети для космодрому в Тихому океані. Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.