Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані

Ukraїnśkyj zavod vygotovyť rakety dlja kosmodromu v Tyhomu okeani

ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» розраховують на відновлення програми з комерційних запусків супутників за допомогою ракети-носія «Зеніт» в рамках міжнародного проекту Sea Launch  
DP «Pivdennyj mašynobudivnyj zavod im. Makarova» rozrahovujuť na vidnovlennja programy z komercijnyh zapuskiv suputnykiv za dopomogoju rakety-nosija «Zenit» v ramkah mižnarodnogo proektu Sea Launch  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН Зеніт. У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році. Що відомо про міжнародний проект. Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН Зеніт був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ Південне і ДП Південмаш. З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН Зеніт-3SL. Серед них — 33 успішних. Додамо, що ще у червні 2017 року ДП Південмаш повідомило про підписання в квітні 2017 року з компанією S7 Sea Launch Limited контракту на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії Зеніт. Мета: для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм Морський старт і Наземний старт. Нагадаємо, що український завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vega. Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.

Що відомо про міжнародний проект

Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН «Зеніт» був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ «Південне» і ДП «Південмаш». З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН «Зеніт-3SL». Серед них — 33 успішних. Додамо, що ще у червні 2017 року ДП «Південмаш» повідомило про підписання в квітні 2017 року з компанією S7 Sea Launch Limited контракту на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії «Зеніт». Мета: для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм «Морський старт» і «Наземний старт».

Нагадаємо, що український завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vega. Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

Джерело: delo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: