fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані

Ukraїnśkyj zavod vygotovyť rakety dlja kosmodromu v Tyhomu okeani
ДП «Південний машинобудівний завод ім. Макарова» розраховують на відновлення програми з комерційних запусків супутників за допомогою ракети-носія «Зеніт» в рамках міжнародного проекту Sea Launch  
DP «Pivdennyj mašynobudivnyj zavod im. Makarova» rozrahovujuť na vidnovlennja programy z komercijnyh zapuskiv suputnykiv za dopomogoju rakety-nosija «Zenit» v ramkah mižnarodnogo proektu Sea Launch  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН Зеніт. У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році. Що відомо про міжнародний проект. Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН Зеніт був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ Південне і ДП Південмаш. З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН Зеніт-3SL. Серед них — 33 успішних. Додамо, що ще у червні 2017 року ДП Південмаш повідомило про підписання в квітні 2017 року з компанією S7 Sea Launch Limited контракту на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії Зеніт. Мета: для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм Морський старт і Наземний старт. Нагадаємо, що український завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vega. Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.
Реклама 👇 Замовити

Український завод уклав  контракт на виготовлення 12 одиниць РН «Зеніт». У рамках цього контракту вже виконується замовлення на виготовлення двох виробів з терміном постачання в 2018 році.

Що відомо про міжнародний проект

Очікується додаткове замовлення на 3 вироби в лютому 2018 року. Консорціум Sea Launch з комерційних запусків супутників з морського космодрому в Тихому океані за допомогою РН «Зеніт» був створений в 1995 році. На першому етапі його акціонерами виступили американська Boeing, українські ДКБ «Південне» і ДП «Південмаш». З 1995 року по травень 2014 року за програмою Sea Launch виконано 36 пусків РН «Зеніт-3SL». Серед них — 33 успішних. Додамо, що ще у червні 2017 року ДП «Південмаш» повідомило про підписання в квітні 2017 року з компанією S7 Sea Launch Limited контракту на виробництво і поставку 12 ракет-носіїв серії «Зеніт». Мета: для дослідження і використання космосу в мирних цілях в рамках міжнародних програм «Морський старт» і «Наземний старт».

Нагадаємо, що український завод виготовить Український завод виготовить ракети для космодрому в Тихому океані 1Український завод виготовить двигуни для європейського ракетоносія Vegaдвигуни для європейського ракетоносія Vega. Згідно з контрактом передбачається виготовлення та поставка українською стороною 20 двигунів РД-868Р. Українська і європейська сторони продовжили до 2020 року відповідний контракт. РН Vega розроблена ESA спільно з Італійським космічним агентством (ASI). Вона призначена для виведення на сонячно-синхронну орбіту висотою 1200 км супутників масою до 1200 кг або на полярну орбіту висотою 700 км супутників масою 1500 кг.

Джерело: delo.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: