fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Відео дня: Роботи Boston Dynamics навчилися відкривати двері

Video dnja: Roboty Boston Dynamics navčylysja vidkryvaty dveri
Компанія Boston Dynamics, яка займається розробкою роботів для різноманітних цілей — від дослідницьких до військових — показала, як її роботи навчилися взаємодіяти в парі та відкривати двері у приміщеннях
Kompanija Boston Dynamics, jaka zajmajeťsja rozrobkoju robotiv dlja riznomanitnyh cilej — vid doslidnyćkyh do vijśkovyh — pokazala, jak її roboty navčylysja vzajemodijaty v pari ta vidkryvaty dveri u prymiščennjah
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Це вже не перший раз, коли Boston Dynamics вражає публіку неочікуваними технологічними рішеннями. Наприкінці минулого року компанія показала андроїдоподібного робота, здатного стрибати через голову. А цей рік починає із умілих відкривачів дверей: Як це виглядає. Загалом компанія експериментує із різними видами ооботів ще із середини 1990-х. Основними замовниками розробок виступають військові відомства та компанії США. Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про досягнення робототехніки від українських винахідників. 16-річні Ігор Жуковський, Михайло Корешков та 17-річна Інга Манжуленко створили за допомогою конструктора з алюмінію і пластику прототип очищувальної техніки. Це дозволило ліцеїстам обійти учасників із 144 країн на міжнародній олімпіаді з робототехніки FIRST GLOBAL Challange. Робот може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою андроїд-пристрою через WiFi. Робот може повноцінно працювати до 5 годин, а а заряджається він за допомогою пристрою з 15-вольтною батареєю.

Це вже не перший раз, коли Boston Dynamics вражає публіку неочікуваними технологічними рішеннями. Наприкінці минулого року компанія показала андроїдоподібного робота, здатного стрибати через голову. А цей рік починає із умілих відкривачів дверей:

Як це виглядає

Загалом компанія експериментує із різними видами ооботів ще із середини 1990-х. Основними замовниками розробок виступають військові відомства та компанії США.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про досягнення робототехнікиВідео дня: Роботи Boston Dynamics навчилися відкривати двері 1Ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальника від українських винахідників. 16-річні Ігор Жуковський, Михайло Корешков та 17-річна Інга Манжуленко створили за допомогою конструктора з алюмінію і пластику прототип очищувальної техніки. Це дозволило ліцеїстам обійти учасників із 144 країн на міжнародній олімпіаді з робототехніки «FIRST GLOBAL Challange». Робот може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою андроїд-пристрою через WiFi. Робот може повноцінно працювати до 5 годин, а а заряджається він за допомогою пристрою з 15-вольтною батареєю.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: