Відео дня: Роботи Boston Dynamics навчилися відкривати двері

Čytaty latynkoju
Відео дня: Роботи Boston Dynamics навчилися відкривати двері

Це вже не перший раз, коли Boston Dynamics вражає публіку неочікуваними технологічними рішеннями. Наприкінці минулого року компанія показала андроїдоподібного робота, здатного стрибати через голову. А цей рік починає із умілих відкривачів дверей:

Як це виглядає

Загалом компанія експериментує із різними видами ооботів ще із середини 1990-х. Основними замовниками розробок виступають військові відомства та компанії США.

Нагадаємо, раніше ми розповідали вам про досягнення робототехнікиЛіцеїсти КПІ створили робота-сортувальника від українських винахідників. 16-річні Ігор Жуковський, Михайло Корешков та 17-річна Інга Манжуленко створили за допомогою конструктора з алюмінію і пластику прототип очищувальної техніки. Це дозволило ліцеїстам обійти учасників із 144 країн на міжнародній олімпіаді з робототехніки «FIRST GLOBAL Challange». Робот може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою андроїд-пристрою через WiFi. Робот може повноцінно працювати до 5 годин, а а заряджається він за допомогою пристрою з 15-вольтною батареєю.