fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Ліцеїсти КПІ створили робота-сортувальника

Liceїsty KPI stvoryly robota-sortuvaľnyka
16-річні Ігор Жуковський, Михайло Корешков та 17-річна Інга Манжуленко створили за допомогою конструктора з алюмінію і пластику прототип очищувальної техніки. Це дозволило ліцеїстам обійти учасників із 144 країн на міжнародній олімпіаді з робототехніки «FIRST GLOBAL Challange», що недавно відбулася у Вашингтоні
16-rični Igor Žukovśkyj, Myhajlo Koreškov ta 17-rična Inga Manžulenko stvoryly za dopomogoju konstruktora z aljuminiju i plastyku prototyp očyščuvaľnoї tehniky. Ce dozvolylo liceїstam obijty učasnykiv iz 144 kraїn na mižnarodnij olimpiadi z robototehniky «FIRST GLOBAL Challange», ščo nedavno vidbulasja u Vašyngtoni
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новий робот — результат 2-місячної розробки.  Машина є прототипом очищувальної техніки, вона оснащена електронікою, у якій є керівний та доповнювальний контролери, мотори постійного струму, термомотори та індикатори світла.  Вага робота 8 кг, а розмір 50x50 см.  Що вміє розробка. Робот може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою андроїд-пристрою через WiFi. Робот може повноцінно працювати до 5 годин, а а заряджається він за допомогою пристрою з 15-вольтною батареєю. Тепер ліцеїсти намагаються придумати для нього ще одне призначення. Для початку — в побуті. Наприклад, хочуть навчити робота збирати, сортувати та розкладати дитячі іграшки. Чи є подібні роботи в Україні. Нещодавно ми писали про те, що 17-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах. За словами Руслана Коптєва, робот оснащений двома гребними гвинтами, за допомогою яких здатний пересуватися в різні боки і навіть повертатися на місці. Роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор. До речі, нагадаємо, що у Тегерані, столиці Ірану відбулась міжнародна олімпіада з інформатики, учасниками якої стали чотири представники України. Станіслав Томаш, випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, виборов срібну медаль. А ще Українська команда виборола медалі на Міжнародній олімпіаді з біології.
Реклама 👇 Замовити

Новий робот — результат 2-місячної розробки.  Машина є прототипом очищувальної техніки, вона оснащена електронікою, у якій є керівний та доповнювальний контролери, мотори постійного струму, термомотори та індикатори світла.  Вага робота 8 кг, а розмір 50×50 см. 

Що вміє розробка

Робот може зібрати кульки різних кольорів, посортувати їх усередині себе та розкласти у спеціальні контейнери. Фактично це збільшена модель робота, який міг би здійснювати сепарацію води у водоймах. Кульки він загрібає за допомогою спеціального барабана. Далі піднімає їх на висоту 50 сантиметрів, де містяться індикатори світла, вони й розпізнають, якого кольору ця кулька, а тоді відштовхуються або в один, або в інший бік. Перший індикатор використовується як далекомір, а другий — як індикатор кольору. Керувати конструктором можна за допомогою андроїд-пристрою через WiFi. Робот може повноцінно працювати до 5 годин, а а заряджається він за допомогою пристрою з 15-вольтною батареєю. Тепер ліцеїсти намагаються придумати для нього ще одне призначення. Для початку — в побуті. Наприклад, хочуть навчити робота збирати, сортувати та розкладати дитячі іграшки.

Чи є подібні роботи в Україні

Нещодавно ми писали про те, що 17-річний українець створив роботаЛіцеїсти КПІ створили робота-сортувальника 117-річний українець створив робота для збору сміття у водоймах для збору сміття у водоймах. За словами Руслана Коптєва, робот оснащений двома гребними гвинтами, за допомогою яких здатний пересуватися в різні боки і навіть повертатися на місці. Роботом можна керувати за відстані до 5 км з трансляцією зображення на монітор.

До речі, нагадаємо, що у Тегерані, столиці Ірану відбулась міжнародна олімпіада з інформатики, учасниками якої стали чотири представники України. Станіслав ТомашЛіцеїсти КПІ створили робота-сортувальника 2Український школяр здобув срібло у Тегерані, випускник Ужгородської загальноосвітньої спеціалізованої школи-інтернату, виборов срібну медаль. А ще Українська команда виборола медалі на Міжнародній олімпіадіЛіцеїсти КПІ створили робота-сортувальника 3Українська команда виборола медалі на Міжнародній олімпіаді з біології з біології.

Джерело: Expres.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: