fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«ВСЛ» анонсувало 7 нон-фікшн новинок 2018 року

«VSL» anonsuvalo 7 non-fikšn novynok 2018 roku
«Видавництво Старого Лева» одним із перших поділилося планами на 2018 рік зі своїми читачами. На часі дізнатися, які нон-фікшн новинки ми побачимо українською у найближчих півроку
«Vydavnyctvo Starogo Leva» odnym iz peršyh podilylosja planamy na 2018 rik zi svoїmy čytačamy. Na časi diznatysja, jaki non-fikšn novynky my pobačymo ukraїnśkoju u najblyžčyh pivroku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Нон-фікшн від ВСЛ завжди відрізняється дизайном, якістю перекладу та сімейністю — їхні книги можна придбати для усієї родини. В цьому плані видавництво зберігає свою традиційну лінію вже не перший рік. От і новинки 2018-го будуть здебільшого для усіх у вашій родині — і допитливих підлітків, і юнаків та дівчат, і цілком дорослих. Яскраво про їжу та кулінарію — із Джеймі Олівером. На справжніх гурманів та тих, хто лише відкриває для себе мистецтво кулінарії, чекає несподіванка – ВСЛ готує нову книгу автора Готуємо з Джеймі та Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі. Автором є зірка низки кулінарних шоу, знаний британський кулінар Джеймі Олівер. Йдеться про книгу Суперїжа на щодень. Здорове харчування є простим та досяжним для кожного не залежно від того, наскільки ви зайняті, – переконаний Джеймі. У цій книзі кулінар ділиться різноманітними рецептами сніданків, обідів та вечерь для щоденного приготування, аби тримати тіло та розум у тонусі. Переклад книги виконала Марта Сахно. Митці ставатимуть ближчими. У 2018 році видавництво зі Львова продовжить серію ілюстрованих життєписів відомих митців. На часі — книга Це ван Гог Кетрін Інґрем та Джорджа Роддама. Вінсент ван Гог використовував мистецтво для вираження власної емоційної реакції на навколишній світ. Захоплений красою природи і розмислюючи про суть людського існування, він створив одні з найвідоміших сьогодні картин. Яким насправді був ван Гог? Дізнаємося незабаром у перекладі Тетяни Савчинської. Вивчення англійського характеру. Вам цікаво було б дізнатися про особливості життя інших націй, зрозуміти приховані правила, які панують в іншому суспільстві? Матимете таку нагоду. До списку новинок ВСЛ входить твір британського антрополога Кейт Фокс Спостерігаючи за англійцями. Особливості англійського характеру. Аналізуючи протягом тривалого часу жителів Англії, їхні розмови, одяг, їжу, звички та манери, авторка наче розглядає типового англійця під антропологічним мікроскопом та розкриває усі негласні постулати й таємні правила, якими керується нація. Також видавці анонсуют візить Кейт Фокс до України у 2018 році. Її чоловік, відомий британський нейрохірург Генрі Марш, вже неодноразову бував і працював тут, а його книги в українському перекладі стали бестселерами видавництва. Переклала книгу Марта Госовська. Кася Туск, путівники пивом та вином, а також подолання прокрастинації. Також у 2018 році українською вийдуть такі яскраві книги, як: інсайдерський путівник у світі найвидатнішого напою людства Смак пива від пивовара Ренді Мошера; книга про стиль та елегантність Ікона стилю від польської фешн-блогерки Касі Туск; Прокрастинація від психологів Джейн Б. Бурки та Ленори М. Юн, які пропонують свій погляд на проблему та шляхи її вирішення; практичний путівник світом вин від Джастіна Геммека і Мадлен Пакетт – Книга про вино. Раніше ми публікували добірку книг, які рекомендує Президент України за підсумками 2017 року.
Реклама 👇 Замовити

Нон-фікшн від «ВСЛ» завжди відрізняється дизайном, якістю перекладу та «сімейністю» — їхні книги можна придбати для усієї родини. В цьому плані видавництво зберігає свою традиційну лінію вже не перший рік. От і новинки 2018-го будуть здебільшого для усіх у вашій родині — і допитливих підлітків, і юнаків та дівчат, і цілком дорослих.

Яскраво про їжу та кулінарію — із Джеймі Олівером

На справжніх гурманів та тих, хто лише відкриває для себе мистецтво кулінарії, чекає несподіванка – «ВСЛ» готує нову книгу автора «Готуємо з Джеймі» та «Смачні страви за 30 хвилин від Джеймі». Автором є зірка низки кулінарних шоу, знаний британський кулінар Джеймі Олівер. Йдеться про книгу «Суперїжа на щодень». Здорове харчування є простим та досяжним для кожного не залежно від того, наскільки ви зайняті, – переконаний Джеймі. У цій книзі кулінар ділиться різноманітними рецептами сніданків, обідів та вечерь для щоденного приготування, аби тримати тіло та розум у тонусі. Переклад книги виконала Марта Сахно.

Митці ставатимуть ближчими

У 2018 році видавництво зі Львова продовжить серію ілюстрованих життєписів відомих митців. На часі — книга «Це ван Гог» Кетрін Інґрем та Джорджа Роддама. Вінсент ван Гог використовував мистецтво для вираження власної емоційної реакції на навколишній світ. Захоплений красою природи і розмислюючи про суть людського існування, він створив одні з найвідоміших сьогодні картин. Яким насправді був ван Гог? Дізнаємося незабаром у перекладі Тетяни Савчинської.

Вивчення англійського характеру

Вам цікаво було б дізнатися про особливості життя інших націй, зрозуміти приховані правила, які панують в іншому суспільстві? Матимете таку нагоду. До списку новинок «ВСЛ» входить твір британського антрополога Кейт Фокс «Спостерігаючи за англійцями. Особливості англійського характеру». Аналізуючи протягом тривалого часу жителів Англії, їхні розмови, одяг, їжу, звички та манери, авторка наче розглядає типового англійця під антропологічним мікроскопом та розкриває усі негласні постулати й таємні правила, якими керується нація. Також видавці анонсуют візить Кейт Фокс до України у 2018 році. Її чоловік, відомий британський нейрохірург Генрі Марш, вже неодноразову бував і працював тут, а його книги в українському перекладі стали бестселерами видавництва. Переклала книгу Марта Госовська.

Кася Туск, путівники пивом та вином, а також подолання прокрастинації

Також у 2018 році українською вийдуть такі яскраві книги, як:

  • інсайдерський путівник у світі найвидатнішого напою людства «Смак пива» від пивовара Ренді Мошера;
  • книга про стиль та елегантність «Ікона стилю» від польської фешн-блогерки Касі Туск;
  • «Прокрастинація» від психологів Джейн Б. Бурки та Ленори М. Юн, які пропонують свій погляд на проблему та шляхи її вирішення;
  • практичний путівник світом вин від Джастіна Геммека і Мадлен Пакетт – «Книга про вино».

Раніше ми публікували добірку книг«ВСЛ» анонсувало 7 нон-фікшн новинок 2018 року 1Читай як президент — який нон-фікшн радить очільник держави, які рекомендує Президент України за підсумками 2017 року.

Джерело: «ВСЛ»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: