fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться конференція з практичної кібербезпеки

U Kyjevi vidbudeťsja konferencija z praktyčnoї kiberbezpeky
NoNameCon має на меті розширення та розвиток української спільноти спеціалістів з кібербезпеки, її інтеграцію в світову професійну спільноту та підвищення обороноздатності України в кіберпросторі  
NoNameCon maje na meti rozšyrennja ta rozvytok ukraїnśkoї spiľnoty specialistiv z kiberbezpeky, її integraciju v svitovu profesijnu spiľnotu ta pidvyščennja oboronozdatnosti Ukraїny v kiberprostori  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Представники спільноти кібербезпеки України запрошують колег взяти участь та відвідати конференцію NoNameCon. Захід ідбудеться 17-18 травня у Києві, в Lavra Art Gallery. Про що говоритимуть на конференції. Уже розпочався прийом заявок від потенційних спікерів та тренерів, який триватиме до 28 лютого. Запропонувати свою доповідь чи воркшоп можна за посиланням. У програму конференції увійдуть тільки ті доповіді та воркшопи, які мають практичне застосування. Одночасно з конференцією пройде фінал командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag). Поза основним часом відбудуться сесії з обміну досвідом, тематичні ігри, професійні дебати, гучна вечірка та інші події. Хто ініціатори. Ініціаторами NoNameCon виступили професіонали та ентузіасти спільноти кібербезпеки України, які, зокрема, працювали над UISGCON CTFs, OWASP Kyiv, OWASP Lviv, NoName podcast тощо. Конференція організовується на кошти спонсорської допомоги гравців на ринку кібербезпеки, які відчувають відповідальність за розвиток професійної спільноти та стан кібербезпеки українського суспільства. Продаж квитків на конференцію розпочнеться 1 березня 2018 року. Тоді ж стартує набір волонтерів. Волонтери отримають безкоштовний квиток на конференцію в обмін на декілька годин допомоги в її організації. Нагадаємо, що у США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні. Йдеться про посилення захисту урядових комп’ютерних мереж України, зменшення залежності від іноземних інформаційних систем, а також розширення можливостей для України в плані міжнародної співпраці в кіберпросторі.
Реклама 👇 Замовити

Представники спільноти кібербезпеки України запрошують колег взяти участь та відвідати конференцію NoNameCon. Захід ідбудеться 17-18 травня у Києві, в Lavra Art Gallery.

Про що говоритимуть на конференції

Уже розпочався прийом заявок від потенційних спікерів та тренерів, який триватиме до 28 лютого. Запропонувати свою доповідь чи воркшоп можна за посиланням. У програму конференції увійдуть тільки ті доповіді та воркшопи, які мають практичне застосування. Одночасно з конференцією пройде фінал командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag). Поза основним часом відбудуться сесії з обміну досвідом, тематичні ігри, професійні дебати, гучна вечірка та інші події.

Хто ініціатори

Ініціаторами NoNameCon виступили професіонали та ентузіасти спільноти кібербезпеки України, які, зокрема, працювали над UISGCON CTFs, OWASP Kyiv, OWASP Lviv, NoName podcast тощо. Конференція організовується на кошти спонсорської допомоги гравців на ринку кібербезпеки, які відчувають відповідальність за розвиток професійної спільноти та стан кібербезпеки українського суспільства. Продаж квитків на конференцію розпочнеться 1 березня 2018 року. Тоді ж стартує набір волонтерів. Волонтери отримають безкоштовний квиток на конференцію в обмін на декілька годин допомоги в її організації.

Нагадаємо, що у США розглянутьУ Києві відбудеться конференція з практичної кібербезпеки 1У США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні законопроект про кібербезпеку в Україні. Йдеться про посилення захисту урядових комп’ютерних мереж України, зменшення залежності від іноземних інформаційних систем, а також розширення можливостей для України в плані міжнародної співпраці в кіберпросторі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: