fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні

U SŠA rozgljanuť zakonoproekt pro kiberbezpeku v Ukraїni
Нижня палата Конгресу США долучила до порядку денного голосування по законопроекту щодо посилення захисту України від кібератак з боку її північно-східної «сусідки». Про це повідомив автор документу, конгресмен-республіканець Брендан Бойл  
Nyžnja palata Kongresu SŠA dolučyla do porjadku dennogo golosuvannja po zakonoproektu ščodo posylennja zahystu Ukraїny vid kiberatak z boku її pivnično-shidnoї «susidky». Pro ce povidomyv avtor dokumentu, kongresmen-respublikaneć Brendan Bojl  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідний законопроект стосується посилення захисту України від кібератак з боку іноземної країни-сусідки. Законопроект посилить кібербезпеку в Україні. Про що йдеться у законопроекті. На 6 сторінках проекту закону йдеться про встановлення та розвиток відносин США і України. Згадується важливість підтримки українців у сфері захисту інформації на тлі агресії північно-східної держави. Наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити ряд кроків у цьому питанні. Йдеться про посилення захисту урядових компютерних мереж України, зменшення залежності від іноземних інформаційних систем, а також розширення можливостей для України в плані міжнародної співпраці в кіберпросторі. Нагадаємо, що США допоможуть Україні із питанням захисту інформації. Ще у грудні 2017 року Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США розглянув та рекомендував до схвалення проект Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки. Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії захисту.
Реклама 👇 Замовити

Відповідний законопроект стосується посилення захисту України від кібератак з боку іноземної країни-сусідки. Законопроект посилить кібербезпеку в Україні.

Про що йдеться у законопроекті

На 6 сторінках проекту закону йдеться про встановлення та розвиток відносин США і України. Згадується важливість підтримки українців у сфері захисту інформації на тлі агресії північно-східної держави. Наголошується на доцільності для Конгресу й уряду США здійснити ряд кроків у цьому питанні. Йдеться про посилення захисту урядових комп’ютерних мереж України, зменшення залежності від іноземних інформаційних систем, а також розширення можливостей для України в плані міжнародної співпраці в кіберпросторі.

Нагадаємо, що США допоможутьУ США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні 1США допоможуть Україні з питанням кібербезпеки Україні із питанням захисту інформації. Ще у грудні 2017 року Комітет у закордонних справах Палати представників Конгресу США розглянув та рекомендував до схвалення проект «Закону 2017 року про співпрацю з Україною з питань кібербезпеки». Законопроект визначає, що політикою США є надання допомоги урядові України в удосконаленні власної стратегії захисту.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: