У Києві відбудеться конференція з практичної кібербезпеки

Čytaty latynkoju
У Києві відбудеться конференція з практичної кібербезпеки

Представники спільноти кібербезпеки України запрошують колег взяти участь та відвідати конференцію NoNameCon. Захід ідбудеться 17-18 травня у Києві, в Lavra Art Gallery.

Про що говоритимуть на конференції

Уже розпочався прийом заявок від потенційних спікерів та тренерів, який триватиме до 28 лютого. Запропонувати свою доповідь чи воркшоп можна за посиланням. У програму конференції увійдуть тільки ті доповіді та воркшопи, які мають практичне застосування. Одночасно з конференцією пройде фінал командного наступально-захисного змагання CTF (Capture the Flag). Поза основним часом відбудуться сесії з обміну досвідом, тематичні ігри, професійні дебати, гучна вечірка та інші події.

Хто ініціатори

Ініціаторами NoNameCon виступили професіонали та ентузіасти спільноти кібербезпеки України, які, зокрема, працювали над UISGCON CTFs, OWASP Kyiv, OWASP Lviv, NoName podcast тощо. Конференція організовується на кошти спонсорської допомоги гравців на ринку кібербезпеки, які відчувають відповідальність за розвиток професійної спільноти та стан кібербезпеки українського суспільства. Продаж квитків на конференцію розпочнеться 1 березня 2018 року. Тоді ж стартує набір волонтерів. Волонтери отримають безкоштовний квиток на конференцію в обмін на декілька годин допомоги в її організації.

Нагадаємо, що у США розглянутьУ США розглянуть законопроект про кібербезпеку в Україні законопроект про кібербезпеку в Україні. Йдеться про посилення захисту урядових комп’ютерних мереж України, зменшення залежності від іноземних інформаційних систем, а також розширення можливостей для України в плані міжнародної співпраці в кіберпросторі.