fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум

U Kyjevi vidbudeťsja ukraїnśko-italijśkyj biznes-forum
30 січня 2018 року у Торгово-промисловій палаті України відбудеться українсько-італійський бізнес-форум. Захід відбудеться в рамках офіційного візиту до України Міністра закордонних справ Італійської Республіки Анджеліно Альфано
30 sičnja 2018 roku u Torgovo-promyslovij palati Ukraїny vidbudeťsja ukraїnśko-italijśkyj biznes-forum. Zahid vidbudeťsja v ramkah oficijnogo vizytu do Ukraїny Ministra zakordonnyh sprav Italijśkoї Respubliky Andželino Aľfano
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У заході беруть участь міністри закордонних справ України Павло Клімкін та міністр Італії Анджеліно Альфано. На форум також приїдуть італійські урядовці, керівники профільних державних агенцій, асоціацій і підприємств. Про що говоритимуть на форумі. На обговорення винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. Відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл країн. Основними темами пленарної частини визначено такі сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура тощо. Співорганізатори заходу: ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України. Нагадаємо, що Україна також стане учасницею інвестиційного форуму в Об’єднаних Арабських Еміратах. Щорічний форум Annual Investment Meeting 2018 – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів.
Реклама 👇 Замовити

У заході беруть участь міністри закордонних справ України Павло Клімкін та міністр Італії Анджеліно Альфано. На форум також приїдуть італійські урядовці, керівники профільних державних агенцій, асоціацій і підприємств.

Про що говоритимуть на форумі

На обговорення винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. Відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл країн. Основними темами пленарної частини визначено такі сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура тощо. Співорганізатори заходу: ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Нагадаємо, що Україна також станеУ Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум 1Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ учасницею інвестиційного форуму в Об’єднаних Арабських Еміратах. Щорічний форум «Annual Investment Meeting 2018» – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів.

Теґи: Київ
Джерело: Укрінформ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: