fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ

Ukraїna stane učasnyceju investycijnogo forumu v OAE
Для формування позитивного інвестиційного іміджу Києва за кордоном і стимулювання залучення іноземних інвестицій в економіку нашого міста стартує підготовка української столиці до участі у Щорічному інвестиційному форумі «Annual Investment Meeting 2018»  
Dlja formuvannja pozytyvnogo investycijnogo imidžu Kyjeva za kordonom i stymuljuvannja zalučennja inozemnyh investycij v ekonomiku našogo mista startuje pidgotovka ukraїnśkoї stolyci do učasti u Ščoričnomu investycijnomu forumi «Annual Investment Meeting 2018»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Відповідальним за підготовку та участь у цьому впливовому заході розпорядженням КМДА визначено Департамент економіки та інвестицій. Форум відбуватиметься в ОАЕ, в м. Дубай. Куди запросили українців. Щорічний форум Annual Investment Meeting 2018 – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку. Восьмим Щорічним інвестиційним форумом в ОАЕ передбачено конференції, міжнародну виставку, семінари з підвищення потенціалу, презентації країн, супровід. Подія триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Передбачена участь 141 країни, понад 1000 експертів і спеціалістів у сфері прямих іноземних інвестицій. Запрошено 138 медіа-партнерів із усього світу. Нагадаємо, що український ІТ-сектор вперше відвідає Всесвітній форум у Давосі. Український IT-сектор представлять в рамках так званого Українського Дому в Давосі. Його лейтмотивом стане тема Україна: креативність, інновації, можливості. Триватиме наприкінці січня 2018 року.
Реклама 👇 Замовити

Відповідальним за підготовку та участь у цьому впливовому заході розпорядженням КМДА визначено Департамент економіки та інвестицій. Форум відбуватиметься в ОАЕ, в м. Дубай.

Куди запросили українців

Щорічний форум «Annual Investment Meeting 2018» – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів, важливих для його соціально-економічного розвитку. Восьмим Щорічним інвестиційним форумом в ОАЕ передбачено конференції, міжнародну виставку, семінари з підвищення потенціалу, презентації країн, супровід. Подія триватиме 9-11 квітня 2018 року у Всесвітньому торговому центрі м. Дубай. Передбачена участь 141 країни, понад 1000 експертів і спеціалістів у сфері прямих іноземних інвестицій. Запрошено 138 медіа-партнерів із усього світу.

Нагадаємо, що український ІТ-сектор вперше відвідаєУкраїна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ 1Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі Всесвітній форум у Давосі. Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості». Триватиме наприкінці січня 2018 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: