У Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум

Čytaty latynkoju
У Києві відбудеться українсько-італійський бізнес-форум

У заході беруть участь міністри закордонних справ України Павло Клімкін та міністр Італії Анджеліно Альфано. На форум також приїдуть італійські урядовці, керівники профільних державних агенцій, асоціацій і підприємств.

Про що говоритимуть на форумі

На обговорення винесено питання про стан, перспективи та пріоритетні напрями українсько-італійського економічного й інвестиційного співробітництва, умови та переваги ведення бізнесу в Україні та Італії. Відбудуться В2В-переговори між представниками ділових кіл країн. Основними темами пленарної частини визначено такі сектори співпраці: мале та середнє підприємництво, енергетика, агропромисловий комплекс, інфраструктура тощо. Співорганізатори заходу: ТПП України та Посольство Італійської Республіки в Україні за підтримки Міністерства закордонних справ України.

Нагадаємо, що Україна також станеУкраїна стане учасницею інвестиційного форуму в ОАЕ учасницею інвестиційного форуму в Об’єднаних Арабських Еміратах. Щорічний форум «Annual Investment Meeting 2018» – це всесвітньо відома інвестиційна міжнародна платформа для розвитку зовнішньої торгівлі та залучення прямих іноземних інвестицій. Участь у такому заході дасть змогу знайти та залучити зарубіжні інвестиції для спорудження в Києві нових об᾽єктів.