fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні визначили 100 найбільших платників податків

V Ukraїni vyznačyly 100 najbiľšyh platnykiv podatkiv
В Офісі великих платників податків Державної фіскальної служби України визначили ТОП-100 найбільших платників. Протягом 2017 року в Офісі великих платників обслуговувалося 2506 ВПП, при цьому 100 з них перерахували  до зведеного бюджету 258,3 млрд грн – більше 70% усіх надходжень Офісу
V Ofisi velykyh platnykiv podatkiv Deržavnoї fiskaľnoї služby Ukraїny vyznačyly TOP-100 najbiľšyh platnykiv. Protjagom 2017 roku v Ofisi velykyh platnykiv obslugovuvalosja 2506 VPP, pry ćomu 100 z nyh pererahuvaly  do zvedenogo bjudžetu 258,3 mlrd grn – biľše 70% usih nadhodžeń Ofisu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В цілому по Україні (з урахуванням сплати рентних, ресурсних та інших платежів за місцем розташування підрозділів) за підсумками 12 місяців 2017 року платниками податків Офісу ВПП ДФС забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 355,1 млрд грн. Це на 95 млрд більше, ніж торік. Хто потрапив до верхніх позицій списку. У ТОП найбільших платників податків потрапили 16 компаній добувної сфери, 12 компаній енергетичного сектору, 13 підприємств транспортної галузі, 9 металургійних компаній. У сотню кращих платників увійшли і 9 фірм, що займаються виробництвом міцних спиртних напоїв, 2 машинобудівних заводи, 9 банків тощо. Серед обласних центрів рекордсменами у цьому напрямку визначили такі: Дніпро – 35,4 млрд грн; Запоріжжя – 16,4 млрд грн; Львів – 10,8 млрд грн; Одеса – 11,8 млрд грн; Харків – 22,1 млрд грн; Київ – 258,4 млрд грн. Як виглядає співвідношення найбільших платників. Нагадаємо, що в Україні змінили форму податкової декларації. Змінами Мінфіну передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів. А також – придбання нематеріальних активів. Також ФОПи, які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення у рядку 8 Категорія платника Декларації.
Реклама 👇 Замовити

В цілому по Україні (з урахуванням сплати рентних, ресурсних та інших платежів за місцем розташування підрозділів) за підсумками 12 місяців 2017 року платниками податків Офісу ВПП ДФС забезпечено збір до зведеного бюджету в розмірі 355,1 млрд грнЦе на 95 млрд більше, ніж торік.

Хто потрапив до верхніх позицій списку

У ТОП найбільших платників податків потрапили 16 компаній добувної сфери, 12 компаній енергетичного сектору, 13 підприємств транспортної галузі, 9 металургійних компаній. У сотню кращих платників увійшли і 9 фірм, що займаються виробництвом міцних спиртних напоїв, 2 машинобудівних заводи, 9 банків тощо.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Серед обласних центрів рекордсменами у цьому напрямку визначили такі:

  • Дніпро – 35,4 млрд грн;
  • Запоріжжя – 16,4 млрд грн;
  • Львів – 10,8 млрд грн;
  • Одеса – 11,8 млрд грн;
  • Харків – 22,1 млрд грн;
  • Київ – 258,4 млрд грн.

Як виглядає співвідношення найбільших платників

Найбільші платники податківНайбільші платники податків

В Україні визначили 100 найбільших платників податків 1

Нагадаємо, що в Україні змінилиВ Україні визначили 100 найбільших платників податків 2Декларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування форму податкової декларації. Змінами Мінфіну передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів. А також – придбання нематеріальних активів. Також ФОПи, які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення у рядку 8 «Категорія платника» Декларації.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: