fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Декларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування

Deklaracija po-novomu — v Ukraїni zminyly formu podatkovogo deklaruvannja
31 грудня 2017 року набуде чинності наказ Міністерства фінансів, яким викладено у новій редакції форму податкової декларації про майновий стан і доходи та інструкцію щодо її заповнення  
31 grudnja 2017 roku nabude čynnosti nakaz Ministerstva finansiv, jakym vykladeno u novij redakciї formu podatkovoї deklaraciї pro majnovyj stan i dohody ta instrukciju ščodo її zapovnennja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Облік та сплата податків в Україні для підприємців постійно зазнає змін. Пояснюють це тим, що податкова систему України зазнає реформування. Крім того, зміни відбудуться і щодо порядку декларування. Низку змін щодо податкового декларування передбачено новим документом від Міністерства фінансів України. У тексті документа йдеться про те, що з 1 січня 2018 року декларація має подаватися за новою формою. У чому полягають зміни. Змінами Міністерства фінансів передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів. А також сюди включено витрати на придбання нематеріальних активів. Також фізичні особи-підприємці (ФОП), які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення. Вноситься ця інформація у рядку 8 Категорія платника до поданої Декларації. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що влітку 2017 року в Україні ввели єдиний рахунок оплати податків для підприємців, котрі є платниками податків в Україні. Платник податків зможе відкрити єдиний рахунок у Казначействі. Такий рахунок можна надалі використовувати для оплати податків і зборів згідно із вимогами чинного податкового законодавства. Підприємці, у яких буде відкрито подібний єдиний рахунок, зможуть оплатити податки на доходи фізичних осіб, на прибуток підприємства, рентну плату, екологічний податок, а також єдиний соціальний внесок.
Реклама 👇 Замовити

Облік та сплата податків в Україні для підприємців постійно зазнає змін. Пояснюють це тим, що податкова систему України зазнає реформування. Крім того, зміни відбудуться і щодо порядку декларування. Низку змін щодо податкового декларування передбачено новим документом від Міністерства фінансів України. У тексті документа йдеться про те, що з 1 січня 2018 року декларація має подаватися за новою формою.

У чому полягають зміни

Змінами Міністерства фінансів передбачено, що фізичні особи-підприємці у додатку Ф2 до Декларації відображають амортизаційні відрахування за витратами. Йдеться про витрати, які вони понесли на придбання чи самостійне виготовлення основних засобів. А також сюди включено витрати на придбання нематеріальних активів. Також фізичні особи-підприємці (ФОП), які у звітному році припиняють державну реєстрацію, мають прописати дату прийняття такого рішення. Вноситься ця інформація у рядку 8 «Категорія платника» до поданої Декларації.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що влітку 2017 року в Україні ввелиДекларація по-новому — в Україні змінили форму податкового декларування 1В Україні ввели єдиний рахунок оплати податків для підприємців єдиний рахунок оплати податків для підприємців, котрі є платниками податків в Україні. Платник податків зможе відкрити єдиний рахунок у Казначействі. Такий рахунок можна надалі використовувати для оплати податків і зборів згідно із вимогами чинного податкового законодавства. Підприємці, у яких буде відкрито подібний єдиний рахунок, зможуть оплатити податки на доходи фізичних осіб, на прибуток підприємства, рентну плату, екологічний податок, а також єдиний соціальний внесок.

Джерело: T1.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: