fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні оцифрували архіви про спецслужби УНР

V Ukraїni ocyfruvaly arhivy pro specslužby UNR
Служба зовнішньої розвідки України підготувала нову книжку «Спецслужби УНР 20-30 років минулого сторіччя в архівних документах розвідки» та зробила її доступною для громадськості на своєму сайті  
Služba zovnišńoї rozvidky Ukraїny pidgotuvala novu knyžku «Specslužby UNR 20-30 rokiv mynulogo storiččja v arhivnyh dokumentah rozvidky» ta zrobyla її dostupnoju dlja gromadśkosti na svojemu sajti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Надані радянськими спецслужбами грифи обмеження доступу до документів Таємно і Цілком таємно тривалий час обмежували доступ до них. Більшість матеріалів оприлюднені вперше. Архіви стають доступнішими. Що можна знайти в оцифрованій книзі. До збірки увійшли документи, що стосуються періоду становлення Української держави, діяльності вітчизняних спецслужб в еміграції у 20-30 роках ХХ століття, збройної боротьби за її суверенітет. Дослідникам історії України та всім читачам буде цікаво дізнатися про організаційний устрій та головні напрямки роботи та кадровий склад спеціальних служб України, інших органів безпеки. Окрім характеристики напрямів роботи українських спецслужб, матеріали архівних справ іноземного та контррозвідувального відділів Державного політичного управління рельєфно демонструють механізм функціонування тоталітарної системи. Книжку доповнили біографічними відомостями та фото окремих організаторів та керівників розвідувальних органів України з мережі. Доступні унікальні архівні смаколики за посиланням.  Нагадаємо, що вчора ми готували матеріал до Дня соборності та свободи: тут ви можете почитати 5 цікавих фактів про 22 січня 1919 року в історії України.
Реклама 👇 Замовити

Надані радянськими спецслужбами грифи обмеження доступу до документів «Таємно» і «Цілком таємно» тривалий час обмежували доступ до них. Більшість матеріалів оприлюднені вперше. Архіви стають доступнішими.

Що можна знайти в оцифрованій книзі

До збірки увійшли документи, що стосуються періоду становлення Української держави, діяльності вітчизняних спецслужб в еміграції у 20-30 роках ХХ століття, збройної боротьби за її суверенітет. Дослідникам історії України та всім читачам буде цікаво дізнатися про організаційний устрій та головні напрямки роботи та кадровий склад спеціальних служб України, інших органів безпеки.

Окрім характеристики напрямів роботи українських спецслужб, матеріали архівних справ іноземного та контррозвідувального відділів Державного політичного управління рельєфно демонструють механізм функціонування тоталітарної системи. Книжку доповнили біографічними відомостями та фото окремих організаторів та керівників розвідувальних органів України з мережі. Доступні унікальні архівні смаколики за посиланням. 

Нагадаємо, що вчора ми готувалиВ Україні оцифрували архіви про спецслужби УНР 110 цікавих миттєвостей Першої Незалежності — до Дня Соборності України матеріал до Дня соборності та свободи: тут ви можете почитати 5 цікавих фактів про 22 січня 1919 року в історії України.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: