fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі

Ukraїnśki interaktyvni stoly predstavljať na Davosśkomu Forumi
Українська розробка компанії Kodisoft вже добре відома у HoReCa-індустрії світу — а тепер вона буде презентована в рамках Світового економічного Форуму у Давосі
Ukraїnśka rozrobka kompaniї Kodisoft vže dobre vidoma u HoReCa-industriї svitu — a teper vona bude prezentovana v ramkah Svitovogo ekonomičnogo Forumu u Davosi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Kodisoft представить на Форумі у Давосі українське Smart Cafe з інтерактивними столами. Про це оголосив керівник компанії Дмитро Костик на своїй Facebook-сторінці. Що варто знати про незвичні столи. Це вже другий рік поспіль, коли столи цього виробника є частиною експозиції української делегації у Давосі. Крім того, обіцяють продемонструвати нові можливості інтерактивних столів. Вони вже стали визнаною складовою ресторанів та закладів відпочинку у різних країнах світу. Уся поверхня столу є великим екраном, з яким може взаємодіяти клієнт закладу, роблячи замовлення, читаючи новини чи граючи в ігри. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Давосі цьогоріч буде вперше представлено український IT-сектор. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних технологічних напрямках.
17.01.2018,21:11
0
скріншот з Facebook-відео

Компанія Kodisoft представить на Форумі у Давосі українське Smart Cafe з інтерактивними столами. Про це оголосив керівник компанії Дмитро Костик на своїй Facebook-сторінці.

Що варто знати про незвичні столи

Це вже другий рік поспіль, коли столи цього виробника є частиною експозиції української делегації у Давосі. Крім того, обіцяють продемонструвати нові можливості інтерактивних столів. Вони вже стали визнаною складовою ресторанів та закладів відпочинку у різних країнах світу. Уся поверхня столу є великим екраном, з яким може взаємодіяти клієнт закладу, роблячи замовлення, читаючи новини чи граючи в ігри.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Давосі цьогоріч будеУкраїнські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі 1Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі вперше представлено український IT-сектор. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, BlockchainУкраїнські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі 2Віталій Шумаков, TheWorldNews: «Blockchain може вирішити проблему фейків у ЗМІ» та багатьох інших прогресивних технологічних напрямках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: