Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українські інтерактивні столи представлять на Давосському Форумі

Ukraїnśki interaktyvni stoly predstavljať na Davosśkomu Forumi

Українська розробка компанії Kodisoft вже добре відома у HoReCa-індустрії світу — а тепер вона буде презентована в рамках Світового економічного Форуму у Давосі
Ukraїnśka rozrobka kompaniї Kodisoft vže dobre vidoma u HoReCa-industriї svitu — a teper vona bude prezentovana v ramkah Svitovogo ekonomičnogo Forumu u Davosi
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Компанія Kodisoft представить на Форумі у Давосі українське Smart Cafe з інтерактивними столами. Про це оголосив керівник компанії Дмитро Костик на своїй Facebook-сторінці. Що варто знати про незвичні столи. Це вже другий рік поспіль, коли столи цього виробника є частиною експозиції української делегації у Давосі. Крім того, обіцяють продемонструвати нові можливості інтерактивних столів. Вони вже стали визнаною складовою ресторанів та закладів відпочинку у різних країнах світу. Уся поверхня столу є великим екраном, з яким може взаємодіяти клієнт закладу, роблячи замовлення, читаючи новини чи граючи в ігри. Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Давосі цьогоріч буде вперше представлено український IT-сектор. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних технологічних напрямках.
17.01.2018,21:11
0
скріншот з Facebook-відео

Компанія Kodisoft представить на Форумі у Давосі українське Smart Cafe з інтерактивними столами. Про це оголосив керівник компанії Дмитро Костик на своїй Facebook-сторінці.

Що варто знати про незвичні столи

Це вже другий рік поспіль, коли столи цього виробника є частиною експозиції української делегації у Давосі. Крім того, обіцяють продемонструвати нові можливості інтерактивних столів. Вони вже стали визнаною складовою ресторанів та закладів відпочинку у різних країнах світу. Уся поверхня столу є великим екраном, з яким може взаємодіяти клієнт закладу, роблячи замовлення, читаючи новини чи граючи в ігри.

Нагадаємо, раніше ми повідомляли, що в Давосі цьогоріч буде вперше представлено український IT-сектор. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних технологічних напрямках.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: