fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі

Ukraїnśkyj IT-sektor vperše їde na Vsesvitnij forum u Davosi

Вперше за всю історію проведення Всесвітнього економічного форуму, котрий проходить у швейцарському Давосі, — платформи для обговорення глобальних тенденцій та викликів світовими політичними та бізнес-лідерами — українська ІТ-індустрія буде представлена в рамках одного майданчику
Vperše za vsju istoriju provedennja Vsesvitńogo ekonomičnogo forumu, kotryj prohodyť u švejcarśkomu Davosi, — platformy dlja obgovorennja globaľnyh tendencij ta vyklykiv svitovymy polityčnymy ta biznes-lideramy — ukraїnśka IT-industrija bude predstavlena v ramkah odnogo majdančyku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український IT-сектор представлять в рамках так званого Українського Дому в Давосі. Його лейтмотивом стане тема Україна: креативність, інновації, можливості. Що варто знати про IT-платформу України в Давосі. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних напрямках. Хто представить український IT-сектор у Швейцарії. Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації ІТ України: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum. Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера, — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації ІТ України. Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), головними партнерами - Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHub, UNIT.City, Hacken та SocialBoost.
Реклама 👇 Замовити

Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості».

Що варто знати про IT-платформу України в Давосі

Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних напрямках.

Хто представить український IT-сектор у Швейцарії

Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації «ІТ України»: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum.

«Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера», — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації «ІТ України».

Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), головними партнерами – Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHub, UNIT.City, Hacken та SocialBoost.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: