fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Український IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі

Ukraїnśkyj IT-sektor vperše їde na Vsesvitnij forum u Davosi
Вперше за всю історію проведення Всесвітнього економічного форуму, котрий проходить у швейцарському Давосі, — платформи для обговорення глобальних тенденцій та викликів світовими політичними та бізнес-лідерами — українська ІТ-індустрія буде представлена в рамках одного майданчику
Vperše za vsju istoriju provedennja Vsesvitńogo ekonomičnogo forumu, kotryj prohodyť u švejcarśkomu Davosi, — platformy dlja obgovorennja globaľnyh tendencij ta vyklykiv svitovymy polityčnymy ta biznes-lideramy — ukraїnśka IT-industrija bude predstavlena v ramkah odnogo majdančyku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Український IT-сектор представлять в рамках так званого Українського Дому в Давосі. Його лейтмотивом стане тема Україна: креативність, інновації, можливості. Що варто знати про IT-платформу України в Давосі. Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму. В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, Blockchain та багатьох інших прогресивних напрямках. Хто представить український IT-сектор у Швейцарії. Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації ІТ України: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum. Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера, — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації ІТ України. Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCA), головними партнерами - Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHub, UNIT.City, Hacken та SocialBoost.
Реклама 👇 Замовити

Український IT-сектор представлять в рамках так званого «Українського Дому» в Давосі. Його лейтмотивом стане тема «Україна: креативність, інновації, можливості».

Що варто знати про IT-платформу України в Давосі

Головна мета Українського Дому — презентувати Україну як невід’ємну частину європейської спільноти. Організатори прагнуть показати Україну як державу, сповнену технологічних інновацій, яскравих ідей та талановитих висококваліфікованих професіоналів. Українській Дім буде відкритим для відвідувачів та гостей у період з 22 по 26 січня 2018 року. Майданчик функціонуватиме поруч з іншими подіями від провідних міжнародних компаній, що проходитимуть під час Щорічної зустрічі Всесвітнього економічного форуму.

В рамках майданчику відбудеться ряд зустрічей та панельних дискусій. Представники українського бізнесу презентують провідним міжнародним підприємцям та експертам свої кейси в таких високотехнологічних сегментах, як Digital Transformation, Agritech, Artificial Intelligence, Data Science, BlockchainУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі 1Віталій Шумаков, TheWorldNews: «Blockchain може вирішити проблему фейків у ЗМІ» та багатьох інших прогресивних напрямках.

Хто представить український IT-сектор у Швейцарії

Українську індустрію інформаційних технологій в рамках проекту представлятимуть компанії-члени Асоціації «ІТ України»: Eleks, EPAM, Innovecs, Intellias, N-iX, PwC, SoftServe та Ciklum.

«Український дім у Давосі – це чудова нагода продемонструвати світовій діловій та політичній еліті потенціал України у сфері новітніх технологій та креативних індустрій. Ми ставимо собі за мету зробити якісний внесок у формування іміджу України як потужного технологічного центру та надійного бізнес-партнера», — зазначив Олександр Кубраков, виконавчий директор Асоціації «ІТ України».

Організатором Українського Дому є Українська асоціація венчурного та приватного капіталу (UVCAУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі 2Ольга Афанасьєва, UVCA: «Запал іноземних інвесторів не вщухає»), головними партнерами – Western NIS Enterprise Fund та Фонд Віктора Пінчука. Тематичні дискусійні панелі підтримують Horizon Capital, Bitcoin Foundation Ukraine, AgroHubУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі 3Головне за 2017-й — бізнес та підприємництво в Україні, UNIT.CityУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі 4UNIT.City пропонує українським стартапам заощадити $200 тис, Hacken та SocialBoostУкраїнський IT-сектор вперше їде на Всесвітній форум у Давосі 51991 Civic Tech Center — хаб для стартапів, що змінять застарілу «систему».

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: