fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Нацбанку запроваджують міжнародні стандарти фінзвітності

U Nacbanku zaprovadžujuť mižnarodni standarty finzvitnosti
Національний банк з 1 січня по 31 березня 2018 року включно не застосовуватиме до банків заходи впливу за порушення правил подання звітності та виконання нормативів  
Nacionaľnyj bank z 1 sičnja po 31 bereznja 2018 roku vključno ne zastosovuvatyme do bankiv zahody vplyvu za porušennja pravyl podannja zvitnosti ta vykonannja normatyviv  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Рішення стосується порушень, повязаних із впровадженням міжнародного стандарту фінзвітності (МСФЗ) 9 Фінансові інструменти. Національний банк прийняв низку змін, які варто враховувати при проведенні операцій із використанням цих документів. Що забезпечать такі зміни щодо фінзвітності. За оцінками Національного банку, таке рішення забезпечить поступовий перехід українських банків до застосування МСФЗ-9. Саме тому НБУ на 3 місяці звільнив банки від заходів впливу. Додамо, що йдеться про можливі порушення,  пов’язані із перекласифікацією і зміною оцінки фінансових інструментів відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності. Нагадаємо, що у грудні минулого року Нацбанк спростив ввезення валюти в Україну. Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства. Крім того, додамо, наприкінці 2017 року, НБУ спростив перетин митниці із дорогоцінними металами. Нацбанк також дозволив юридичним особам ввезення на територію України банківських металів без спеціального дозволу. Вони мають бути виготовлені нерезидентом за договором про переробку давальницької сировини, якщо метал призначений для продажу Національному банку.
Реклама 👇 Замовити

Рішення стосується порушень, пов’язаних із впровадженням міжнародного стандарту фінзвітності (МСФЗ) 9 «Фінансові інструменти». Національний банк прийняв низку змін, які варто враховувати при проведенні операцій із використанням цих документів.

Що забезпечать такі зміни щодо фінзвітності

За оцінками Національного банку, таке рішення забезпечить поступовий перехід українських банків до застосування МСФЗ-9. Саме тому НБУ на 3 місяці звільнив банки від заходів впливу. Додамо, що йдеться про можливі порушення,  пов’язані із перекласифікацією і зміною оцінки фінансових інструментів відповідно до міжнародних стандартів фінансової звітності.

Нагадаємо, що у грудні минулого року Нацбанк спростивУ Нацбанку запроваджують міжнародні стандарти фінзвітності 1Нацбанк спростив ввезення валюти в Україну ввезення валюти в Україну. Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства.

Крім того, додамо, наприкінці 2017 року, НБУ спростивУ Нацбанку запроваджують міжнародні стандарти фінзвітності 2НБУ спростив перетин митниці з дорогоцінними металами перетин митниці із дорогоцінними металами. Нацбанк також дозволив юридичним особам ввезення на територію України банківських металів без спеціального дозволу. Вони мають бути виготовлені нерезидентом за договором про переробку давальницької сировини, якщо метал призначений для продажу Національному банку.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: