fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Нацбанк спростив ввезення валюти в Україну

Nacbank sprostyv vvezennja valjuty v Ukraїnu
Національний банк України спрощує порядок ввезення в Україну іноземної валюти у готівковій формі та удосконалює порядок її вивезення  
Nacionaľnyj bank Ukraїny sproščuje porjadok vvezennja v Ukraїnu inozemnoї valjuty u gotivkovij formi ta udoskonaljuje porjadok її vyvezennja  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства. Які документи треба оформити. Варто мати папери, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах. Також потрібні– квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою. їх вимагають у випадку, якщо сума перевищує €10 тис в еквіваленті. В подальшому українці зможуть ввозити таку суму без підтверджувальних документів. Для цього лише потрібне обов’язкове письмово її задекларувати. Як удосконалили вивезення валюти. Вивезення за межі України готівки в сумі понад €10 тис в еквіваленті здійснюється за наявності документів, що підтверджують зняття ними готівки з власних рахунків у банках. Також треба мати квитанцію про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою. Ця вимога діє у разі здійснення такої операції на суму, що перевищує в еквіваленті  €10 тис. Нагадаємо, що в Одесі на митниці планують створити автомобільний хаб. Нововведення мінімізує корупційні ризики і суттєво прискорить митні формальності. Спрощення стане можливим завдяки електронній черзі і роботі 8 різних служб.
Реклама 👇 Замовити

Тепер українці  можуть ввозити в Україну валюти на суму понад €10 тис в еквіваленті за умови письмового декларування її у повному обсязі представникам митного відомства.

Які документи треба оформити

Варто мати папери, що підтверджують зняття готівки з рахунків у фінансових установах. Також потрібні– квитанції про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою. їх вимагають у випадку, якщо сума перевищує €10 тис в еквіваленті. В подальшому українці зможуть ввозити таку суму без підтверджувальних документів. Для цього лише потрібне обов’язкове письмово її задекларувати.

Як удосконалили вивезення валюти

Вивезення за межі України готівки в сумі понад €10 тис в еквіваленті здійснюється за наявності документів, що підтверджують зняття ними готівки з власних рахунків у банках. Також треба мати квитанцію про здійснення валютно-обмінної операції з цією готівкою. Ця вимога діє у разі здійснення такої операції на суму, що перевищує в еквіваленті  €10 тис.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що в Одесі на митниці планують створитиНацбанк спростив ввезення валюти в Україну 1В Одесі на митниці створять автомобільний хаб автомобільний хаб. Нововведення мінімізує корупційні ризики і суттєво прискорить митні формальності. Спрощення стане можливим завдяки електронній черзі і роботі 8 різних служб.

Джерело: НБУ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: