fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В ООН підрахували кількість туристів у світі

V OON pidrahuvaly kiľkisť turystiv u sviti
Кількість туристів у світі в 2017 році збільшилася на 7% і досягла максимального за останні 7 років показника — 1,32 млрд осіб  
Kiľkisť turystiv u sviti v 2017 roci zbiľšylasja na 7% i dosjagla maksymaľnogo za ostanni 7 rokiv pokaznyka — 1,32 mlrd osib  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як повідомляє Всесвітня туристична організація ООН, найбільше зростання (+8%) кількості туристів показали європейські країни й Африка. Тут не скріщь належна туристична інфраструктура, проте люди все одно продовдужють прибувати за враженнями. Куди їдуть туристи у світі. Зазначається, що загалом у Європу 2017-го приїхало близько 671 млн осіб. Африку за минулий рік відвідали рекордні для цього регіону 62 млн туристів. Туристичний потік в Азіатсько-Тихоокеанський регіон в минулому році зріс на 6%. Кількість туристів у цьому напрямку за 2017-й склала 324 млн осіб. Одночасно на Близький Схід вирушили 58 млн осіб. До Північної та Південної Америки вирушило на 3% більше туристів. Показник туристичної активності в цьому регіоні склав 207 млн осіб за відповідний період. Всесвітня туристична організація ООН прогнозує, що 2018 року позитивна тенденція збережеться. За очікуваннями авторів дослідження, цьогоріч туристичний потік зросте ще на 4-5%. Подальші прогнози обіцяють коригувати та надати нові актуальні показники вже наприкінці 2018 року. Нагадаємо, що українські мобільні оператори повідомили: вони відстежуватимуть туристичну активність українців. Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України. Це має допомогти у розбудові туризму в Україні та загального покращення телеком-покриття та рівня туристичних послуг від різних компаній та держави в цілому.
Реклама 👇 Замовити

Як повідомляє Всесвітня туристична організація ООН, найбільше зростання (+8%) кількості туристів показали європейські країни й Африка. Тут не скріщь належна туристична інфраструктура, проте люди все одно продовдужють прибувати за враженнями.

Куди їдуть туристи у світі

Зазначається, що загалом у Європу 2017-го приїхало близько 671 млн осіб. Африку за минулий рік відвідали рекордні для цього регіону 62 млн туристів. Туристичний потік в Азіатсько-Тихоокеанський регіон в минулому році зріс на 6%. Кількість туристів у цьому напрямку за 2017-й склала 324 млн осіб. Одночасно на Близький Схід вирушили 58 млн осіб. До Північної та Південної Америки вирушило на 3% більше туристів. Показник туристичної активності в цьому регіоні склав 207 млн осіб за відповідний період. Всесвітня туристична організація ООН прогнозує, що 2018 року позитивна тенденція збережеться. За очікуваннями авторів дослідження, цьогоріч туристичний потік зросте ще на 4-5%. Подальші прогнози обіцяють коригувати та надати нові актуальні показники вже наприкінці 2018 року.

Нагадаємо, що українські мобільні оператори повідомили: вони відстежуватимутьВ ООН підрахували кількість туристів у світі 1Держава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність туристичну активність українців. Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України. Це має допомогти у розбудові туризму в Україні та загального покращення телеком-покриття та рівня туристичних послуг від різних компаній та держави в цілому.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: