fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Держава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність

Deržava u spivpraci z mobiľnymy operatoramy vidstežuvatyme turystyčnu aktyvnisť

Мінекономрозвитку буде моніторити туристичну активність в Україні за допомогою даних операторів мобільного зв'язку
Minekonomrozvytku bude monitoryty turystyčnu aktyvnisť v Ukraїni za dopomogoju danyh operatoriv mobiľnogo zv'jazku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Туристична співпраця — це не лише компанії, які забезпечують послуги для туристів офлайн, але й комунікації та звязок. Саме тому Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України. Яких операторів залучать до співпраці. Відповідний документ підписано з українськими компаніями Київстар, Vodafone Україна та Lifecell. За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Тітарчука, статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це — великий масив даних, які раніше не використовувалися. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал. Захист інформації при цьому гарантований, кажуть сторони нової угоди. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що в Україні хочуть реєструвати всіх операторів мобільного зв’язку, які мають ліцензію на обслуговування населення. Держспецзв’язку пропонує зберегти за клієнтами стільникових операторів право укладати договір у письмовій або будь-якій іншій формі. Відомство збирається при цьому зобов’язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів. Поки ця ідея — на стадії розгляду, про її остаточні строки запровадження чи відмову від неї нічого не відомо.
Реклама 👇 Замовити

Туристична співпраця — це не лише компанії, які забезпечують послуги для туристів офлайн, але й комунікації та зв’язок. Саме тому Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України.

Яких операторів залучать до співпраці

Відповідний документ підписано з українськими компаніями «Київстар», «Vodafone Україна» та Lifecell. За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Тітарчука, статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це — великий масив даних, які раніше не використовувалися. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал. Захист інформації при цьому гарантований, кажуть сторони нової угоди.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що в Україні хочуть реєструвати всіх операторів мобільного зв’язку, які мають ліцензію на обслуговування населення. Держспецзв’язку пропонує зберегти за клієнтами стільникових операторів право укладати договір у письмовій або будь-якій іншій формі. Відомство збирається при цьому зобов’язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів. Поки ця ідея — на стадії розгляду, про її остаточні строки запровадження чи відмову від неї нічого не відомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: