fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Держава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність

Deržava u spivpraci z mobiľnymy operatoramy vidstežuvatyme turystyčnu aktyvnisť
Мінекономрозвитку буде моніторити туристичну активність в Україні за допомогою даних операторів мобільного зв'язку
Minekonomrozvytku bude monitoryty turystyčnu aktyvnisť v Ukraїni za dopomogoju danyh operatoriv mobiľnogo zv'jazku
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Туристична співпраця — це не лише компанії, які забезпечують послуги для туристів офлайн, але й комунікації та звязок. Саме тому Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України. Яких операторів залучать до співпраці. Відповідний документ підписано з українськими компаніями Київстар, Vodafone Україна та Lifecell. За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Тітарчука, статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це — великий масив даних, які раніше не використовувалися. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал. Захист інформації при цьому гарантований, кажуть сторони нової угоди. Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що в Україні хочуть реєструвати всіх операторів мобільного зв’язку, які мають ліцензію на обслуговування населення. Держспецзв’язку пропонує зберегти за клієнтами стільникових операторів право укладати договір у письмовій або будь-якій іншій формі. Відомство збирається при цьому зобов’язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів. Поки ця ідея — на стадії розгляду, про її остаточні строки запровадження чи відмову від неї нічого не відомо.
Реклама 👇 Замовити

Туристична співпраця — це не лише компанії, які забезпечують послуги для туристів офлайн, але й комунікації та зв’язок. Саме тому Міністр економічного розвитку і торгівлі України Степан Кубів підписав меморандум про співробітництво Мінекономрозвитку з основними мобільними операторами України. Йдеться про можливості отримання оперативних статистичних спостережень динаміки туристичних потоків територією України.

Яких операторів залучать до співпраці

Відповідний документ підписано з українськими компаніями «Київстар», «Vodafone Україна» та Lifecell. За словами заступника міністра економічного розвитку і торгівлі Михайла Тітарчука, статистична інформація щодо переміщень туристичних потоків територією країни, отримана від мобільних операторів, надасть можливість якіснішого та оперативнішого моніторингу. Це — великий масив даних, які раніше не використовувалися. Це дасть змогу оцінити стан справ у сфері туризму в Україні. Згідно із меморандумом, відповідна статистична інформація має надаватись виключно у зведеному знеособленому вигляді з періодичністю раз на квартал. Захист інформації при цьому гарантований, кажуть сторони нової угоди.

Нагадаємо, раніше ми інформували вас, що в Україні хочуть реєструватиДержава у співпраці з мобільними операторами відстежуватиме туристичну активність 1В Україні планують реєструвати всіх абонентів мобільного зв’язку всіх операторів мобільного зв’язку, які мають ліцензію на обслуговування населення. Держспецзв’язку пропонує зберегти за клієнтами стільникових операторів право укладати договір у письмовій або будь-якій іншій формі. Відомство збирається при цьому зобов’язати телеком-компанії збирати персональні дані усіх без винятку користувачів. Поки ця ідея — на стадії розгляду, про її остаточні строки запровадження чи відмову від неї нічого не відомо.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: