fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google об’єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд

Google ob'jednuje vsi svoї platižni servisy v 1 brend
Останні кілька років компанія працювала, щоби зробити процес безконтактного розрахунку більш простим, безпечним і послідовним. Учора Google оголосив про об’єднання усіх своїх сервісів для оплати, включно з Android Pay і Google Wallet, в один бренд: Google Pay
Ostanni kiľka rokiv kompanija pracjuvala, ščoby zrobyty proces bezkontaktnogo rozrahunku biľš prostym, bezpečnym i poslidovnym. Učora Google ogolosyv pro ob’jednannja usih svoїh servisiv dlja oplaty, vključno z Android Pay i Google Wallet, v odyn brend: Google Pay
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Якщо ви коли-небудь розраховувалися за продукти через Android Pay, використовували Chrome для автоматичного заповнення вашої інформації про оплату, або придбавали додаток на Google Play, то вже перевірили на собі, як сервіс допомагає платити за покупки онлайн та в магазинах. Відтепер здійснювати покупки за допомогою цих сервісів стає ще зручніше. Google Pay і його можливості. Завдяки обєднаному сервісу, буде значно легше використовувати інформацію про оплату із вашого гуглівського аккаунта. Так ви зможете пришвидшити перевірку, зберігаючи при цьому душевний спокій. Упродовж найближчих тижнів ви побачите новий сервіс в інтернеті, в магазині та продуктах компанії, а також у тому випадку, коли ви перераховуватимете кошти друзям. Google Pay вже доступний в Airbnb, Dice, Fandango, HungryHouse, Instacart та інших додатках і веб-сайтах, які вам до вподоби.. Палі Бхат. віце-президент з продакт-менеджменту Google. Ознайомитися з пропозиціями для заощадження від нового сервісу компанії можна за посиланням. Палі Бхат також повідомив, що обєднання всіх платіжних сервісів в один бренд було лише першим кроком, тож слід тримати руку на пульсі. Нагадаємо, раніше компанія презентувала синтезатор мовлення нового покоління на основі нейромережі.
Реклама 👇 Замовити

Якщо ви коли-небудь розраховувалися за продукти через Android Pay, використовували Chrome для автоматичного заповнення вашої інформації про оплату, або придбавали додаток на Google Play, то вже перевірили на собі, як сервіс допомагає платити за покупки онлайн та в магазинах. Відтепер здійснювати покупки за допомогою цих сервісів стає ще зручніше.

Google Pay і його можливості

Завдяки об’єднаному сервісу, буде значно легше використовувати інформацію про оплату із вашого гуглівського аккаунта. Так ви зможете пришвидшити перевірку, зберігаючи при цьому душевний спокій.

Упродовж найближчих тижнів ви побачите новий сервіс в інтернеті, в магазині та продуктах компанії, а також у тому випадку, коли ви перераховуватимете кошти друзям.

Google об'єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд 1

Google Pay вже доступний в Airbnb, Dice, Fandango, HungryHouse, Instacart та інших додатках і веб-сайтах, які вам до вподоби.

Палі Бхат, віце-президент з продакт-менеджменту Google

Ознайомитися з пропозиціями для заощадження від нового сервісу компанії можна за посиланням.

Палі Бхат також повідомив, що об’єднання всіх платіжних сервісів в один бренд було лише першим кроком, тож слід тримати руку на пульсі.

Нагадаємо, раніше компанія презентувалаGoogle об'єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд 2Google презентувала синтезатор мовлення на основі нейромережі синтезатор мовлення нового покоління на основі нейромережі.

Джерело: Google Blog

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: