Google об’єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд

Čytaty latynkoju
Google об’єднує всі свої платіжні сервіси в 1 бренд

Якщо ви коли-небудь розраховувалися за продукти через Android Pay, використовували Chrome для автоматичного заповнення вашої інформації про оплату, або придбавали додаток на Google Play, то вже перевірили на собі, як сервіс допомагає платити за покупки онлайн та в магазинах. Відтепер здійснювати покупки за допомогою цих сервісів стає ще зручніше.

Google Pay і його можливості

Завдяки об’єднаному сервісу, буде значно легше використовувати інформацію про оплату із вашого гуглівського аккаунта. Так ви зможете пришвидшити перевірку, зберігаючи при цьому душевний спокій.

Упродовж найближчих тижнів ви побачите новий сервіс в інтернеті, в магазині та продуктах компанії, а також у тому випадку, коли ви перераховуватимете кошти друзям.

Google Pay вже доступний в Airbnb, Dice, Fandango, HungryHouse, Instacart та інших додатках і веб-сайтах, які вам до вподоби.

Палі Бхат, віце-президент з продакт-менеджменту Google

Ознайомитися з пропозиціями для заощадження від нового сервісу компанії можна за посиланням.

Палі Бхат також повідомив, що об’єднання всіх платіжних сервісів в один бренд було лише першим кроком, тож слід тримати руку на пульсі.

Нагадаємо, раніше компанія презентувалаGoogle презентувала синтезатор мовлення на основі нейромережі синтезатор мовлення нового покоління на основі нейромережі.