fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Google презентувала синтезатор мовлення на основі нейромережі

Google prezentuvala syntezator movlennja na osnovi nejromereži
Google розробила синтезатор мовлення нового покоління. Він називається Tacotron 2 і заснований на технології нейромереж  
Google rozrobyla syntezator movlennja novogo pokolinnja. Vin nazyvajeťsja Tacotron 2 i zasnovanyj na tehnologiї nejromerež  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Попередні системи генерації мовлення мали низку суттєвих недоліків. Як працює оновлена система голосового синтезу. Алгоритм Tacotron 2 працює на основі двох нейронних мереж. Друкована версія конвертується в спеціальну Tacotron-спектрограму, в якій розподіляються ритм і наголоси. Слова натомість генеруються в аналозі WaveNet. Крім того, розробники мовлення додали систему збору даних для навчання нейромережі. Аудіозапис схожий на вимову живої людини. Темп мовлення звучить переконливо. Основні запинки відбуваються на словах з незвичайною вимовою. Зразки роботи синтезатора можна прослухати на GitHub. Нагадаємо, що карти Google навчилися підказувати зупинки у громадському транспорті. Нова опція запущена для мобільного застосунку Google Maps у смартфонах на базі Android. Сервіс відслідковує час відправлення та прибуття, мітки по ходу маршруту та попереджає про потребу залишити поточний автобус чи потяг і пересісти на інший, аби встигнути вчасно до місця призначення.
Реклама 👇 Замовити

Попередні системи генерації мовлення мали низку суттєвих недоліків.

Як працює оновлена система голосового синтезу

Алгоритм Tacotron 2 працює на основі двох нейронних мереж. Друкована версія конвертується в спеціальну Tacotron-спектрограму, в якій розподіляються ритм і наголоси. Слова натомість генеруються в аналозі WaveNet. Крім того, розробники мовлення додали систему збору даних для навчання нейромережі. Аудіозапис схожий на вимову живої людини. Темп мовлення звучить переконливо. Основні запинки відбуваються на словах з незвичайною вимовою. Зразки роботи синтезатора можна прослухати на GitHub.

Нагадаємо, що карти Google навчилися підказуватиGoogle презентувала синтезатор мовлення на основі нейромережі 1Карти Google навчилися підказувати зупинки транспорту зупинки у громадському транспорті. Нова опція запущена для мобільного застосунку Google Maps у смартфонах на базі Android. Сервіс відслідковує час відправлення та прибуття, мітки по ходу маршруту та попереджає про потребу залишити поточний автобус чи потяг і пересісти на інший, аби встигнути вчасно до місця призначення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: