fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Технології цифрового підпису в Україні отримали криптографічний захист

Tehnologiї cyfrovogo pidpysu v Ukraїni otrymaly kryptografičnyj zahyst
Україна почала випуск ключів для накладення та перевірки електронного цифрового підпису із сертифікатами, які відповідають міжнародним алгоритмам криптозахисту. Про це повідомив Міністр юстиції Павло Петренко  
Ukraїna počala vypusk ključiv dlja nakladennja ta perevirky elektronnogo cyfrovogo pidpysu iz sertyfikatamy, jaki vidpovidajuť mižnarodnym algorytmam kryptozahystu. Pro ce povidomyv Ministr justyciї Pavlo Petrenko  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Вдосконалення документообігу за допомогою електронних каналів неможливе без використання все більш прогресивних технологій цифрової верифікації документів. Саме тому низку технологічних змін внесено до механізмів захисту електронного цифрового підпису (ЕЦП) в Україні. Нові технології цифрового підпису дадуть можливість застосовувати криптографічні алгоритми RSA та ECDSA для надання електронних послуг. Що дає нововведення із використанням такого підпису. Це гармонізує електронний документообіг із країнами Європейського Союзу. А ще такий крок дозволить запровадити в Україні сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID. За допомогою Mobile ID будь-який громадянин України, маючи мобільний телефон та електронний цифровий підпис, зможе написати юридично значущий документ (угоду, заяву, звернення) та завізувати його. Це спростить документообіг та дасть змогу заощадити час на відвідуванні установ чи пересиланні паперових документів. Цей правочин матиме таку ж юридичну силу, як і угода, складена між сторонами на папері, засвідчена підписами й печатками. Додамо, що Угодою про асоціацію між Україною та ЄС передбачено взаємне визнання сертифікатів електронного цифрового підпису, виданих населенню. Запровадження цієї технології повсюдно дасть змогу країні наблизитися ще на крок до стандарів Євроспільноти. Нагадаємо, ми інформували вас, що раніше 2017 року громадяни України отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів. За допомогою нової електронної послуги реєструвати договори оренди землі сільськогосподарського призначення тепер можна, не полишаючи домівки чи офісу.  
Реклама 👇 Замовити

Вдосконалення документообігу за допомогою електронних каналів неможливе без використання все більш прогресивних технологій цифрової верифікації документів. Саме тому низку технологічних змін внесено до механізмів захисту електронного цифрового підпису (ЕЦП) в Україні. Нові технології цифрового підпису дадуть можливість застосовувати криптографічні алгоритми RSA та ECDSA для надання електронних послуг.

Що дає нововведення із використанням такого підпису

Це гармонізує електронний документообіг із країнами Європейського Союзу. А ще такий крок дозволить запровадити в Україні сучасний механізм електронної ідентифікації Mobile ID. За допомогою Mobile ID будь-який громадянин України, маючи мобільний телефон та електронний цифровий підпис, зможе написати юридично значущий документ (угоду, заяву, звернення) та завізувати його. Це спростить документообіг та дасть змогу заощадити час на відвідуванні установ чи пересиланні паперових документів.

Цей правочин матиме таку ж юридичну силу, як і угода, складена між сторонами на папері, засвідчена підписами й печатками. Додамо, що Угодою про асоціацію між Україною та ЄС передбачено взаємне визнання сертифікатів електронного цифрового підпису, виданих населенню. Запровадження цієї технології повсюдно дасть змогу країні наблизитися ще на крок до стандарів Євроспільноти.

Нагадаємо, ми інформували вас, що раніше 2017 року громадяни України отрималиТехнології цифрового підпису в Україні отримали криптографічний захист 1Українці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів можливість онлайн-реєстрації земельних договорів. За допомогою нової електронної послуги реєструвати договори оренди землі сільськогосподарського призначення тепер можна, не полишаючи домівки чи офісу.

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: