fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів

Ukraїnci otrymaly možlyvisť onlajn-rejestraciї zemeľnyh dogovoriv
Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин  у режимі онлайн
Teper bez čerg ta čynovnykiv i zajvyh vytrat času možna švydko ta vlasnoruč podaty zajavu na rejestraciju dogovoru orendy uśogo za kiľka hvylyn  u režymi onlajn
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Україні презентували нову електронну послугу із реєстрації договорів оренди землі сільськогосподарського призначення – тепер це можна робити у режимі онлайн. Які переваги нового сервісу. Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі. Урядовці наголошують, що нова електронна послуга реалізовується та втілюється в життя завдяки ефективній роботі системи е-взаємодії державних реєстрів, яку умовно назвали Трембіта. Ця ініціатива реалізовується за підтримки Швейцарсько-української програми Електроне урядування задля підзвітності влади та участі громади, що виконується Фондом Східна Європа. Заступниця Міністра юстиції Наталі Бернацька переконує, що зареєстрований договір на оренду землі убезпечує орендатора від  того, що ділянку в нього можуть відібрати або передати в оренду комусь іншому вже на стадії збору врожаю. Таким чином ми забезпечимо зменшення ризику шахрайства при поданні заяви, яке могло б призвести до рейдерського захоплення ділянки. Електронні послуги роблять взаємодію громадянина і бізнесмена з державою прозорою та зручною.. Наталія Бернацька. заступниця Міністра юстиції . Нагадаємо, Земкадастр переведуть на blockchain: технологія максимально захистить систему від стороннього втручання.
Реклама 👇 Замовити

В Україні презентували нову електронну послугу із реєстрації договорів оренди землі сільськогосподарського призначення – тепер це можна робити у режимі онлайн.

Які переваги нового сервісу

Тепер без черг та чиновників і зайвих витрат часу можна швидко та власноруч подати заяву на реєстрацію договору оренди усього за кілька хвилин. Для цього потрібно завантажити сканкопію угоди про оренду землі та додати власний електронний цифровий підпис. Під час реєстрації договору паралельно відбуватиметься обмін наявною інформацією із базою даних Держгеокадастру України. Таким чином перевірятиметься наявність конкретної ділянки землі у Державному земельному кадастрі.

Урядовці наголошують, що нова електронна послуга реалізовується та втілюється в життя завдяки ефективній роботі системи е-взаємодії державних реєстрів, яку умовно назвали «Трембіта». Ця ініціатива реалізовується за підтримки Швейцарсько-української програми «Електроне урядування задля підзвітності влади та участі громади», що виконується Фондом Східна Європа.

Заступниця Міністра юстиції Наталі Бернацька переконує, що зареєстрований договір на оренду землі убезпечує орендатора від  того, що ділянку в нього можуть відібрати або передати в оренду комусь іншому вже на стадії збору врожаю.

Таким чином ми забезпечимо зменшення ризику шахрайства при поданні заяви, яке могло б призвести до рейдерського захоплення ділянки. Електронні послуги роблять взаємодію громадянина і бізнесмена з державою прозорою та зручною.

Наталія Бернацька, заступниця Міністра юстиції

Нагадаємо, Земкадастр переведутьУкраїнці отримали можливість онлайн-реєстрації земельних договорів 1Blockchain запустять для земкадастру України на blockchain: технологія максимально захистить систему від стороннього втручання.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: