Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України

JeBRR nadaje investyciї na modernizaciju metalurgijnogo giganta Ukraїny

«ArcelorMittal Кривий Ріг» отримає $350 млн на відновлення цехів і зниження викидів
«ArcelorMittal Kryvyj Rig» otrymaje $350 mln na vidnovlennja cehiv i znyžennja vykydiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. Для чого інвестиції. $150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік. Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає Укрзалізниця. Із них 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення.

Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн.

Для чого інвестиції

$150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік.

Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця». Із них 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури. Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: