fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України

JeBRR nadaje investyciї na modernizaciju metalurgijnogo giganta Ukraїny
«ArcelorMittal Кривий Ріг» отримає $350 млн на відновлення цехів і зниження викидів
«ArcelorMittal Kryvyj Rig» otrymaje $350 mln na vidnovlennja cehiv i znyžennja vykydiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти. Для чого інвестиції. $150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також організатори модернізації та сторони інвестиційного договору планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік, кажуть представники комбінату. Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає національний український перевізник — компанія Укрзалізниця. Із цієї суми частку в 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури в Україні. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення, зауважують представники компанії.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти.

Для чого інвестиції

$150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також організатори модернізації та сторони інвестиційного договору планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік, кажуть представники комбінату.

Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримаєЄБРР надає інвестиції  на модернізацію металургійного гіганта України 122 млрд грн на капітальні інвестиції отримає «Укрзалізниця» національний український перевізник — компанія «Укрзалізниця». Із цієї суми частку в 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури в Україні. Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення, зауважують представники компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: