Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

ЄБРР надає інвестиції на модернізацію металургійного гіганта України

JeBRR nadaje investyciї na modernizaciju metalurgijnogo giganta Ukraїny

«ArcelorMittal Кривий Ріг» отримає $350 млн на відновлення цехів і зниження викидів
«ArcelorMittal Kryvyj Rig» otrymaje $350 mln na vidnovlennja cehiv i znyžennja vykydiv
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти. Для чого інвестиції. $150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також організатори модернізації та сторони інвестиційного договору планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік, кажуть представники комбінату. Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає національний український перевізник — компанія Укрзалізниця. Із цієї суми частку в 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури в Україні. Основним завданням на 2018 рік для Укрзалізниці є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення, зауважують представники компанії.
Реклама 👇 Замовити

Розвиток української промисловості можливий лише через модернізацію — особливо, якщо йдеться про такі традиційні галузі, як металургія. Модернізацію Криворізького гірничо-металургійного комбінату профінансує Європейський банк реконструкції та розвитку. Інвестиції складуть $350 млн. На часі дізнатися ябільше про те, куди й навіщо буде інвестовано ці кошти.

Для чого інвестиції

$150 млн із загальної суми надійде у вигляді синдикованого кредиту від приватних банків, зазначають сторони проекту. Завдяки інвестиціям комбінат зможе модернізувати установки для агломерації – одного з початкових етапів збагачення залізної руди. За ці ж кошти буде здійснено капремонт однієї з доменних печей та запустять 2 нові установки для безперервного лиття. Проект модернізації передбачає і природоохоронні заходи. Також організатори модернізації та сторони інвестиційного договору планують підвищити конкурентоспроможність та оптимізувати енергоспоживання. Одна із основних цілей інвестиційного проекту — зменшення негативного впливу на навколишнє середовище. Викиди пилу мають скоротитися з нинішніх 14,7 тис тонн до 3 тис тонн на рік, кажуть представники комбінату.

Нагадаємо, що 22 млрд грн на капітальні інвестиції отримає національний український перевізник — компанія «Укрзалізниця». Із цієї суми частку в 7 млрд грн скерують на модернізацію та реконструкцію залізничної інфраструктури в Україні. Основним завданням на 2018 рік для «Укрзалізниці» є зняття обмежень на магістралях, приведення швидкості руху до паспортних значень, а також її підвищення, зауважують представники компанії.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: