Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Данія інвестує в будівництво сонячної електростанції на Житомирщині

Danija investuje v budivnyctvo sonjačnoї elektrostanciї na Žytomyrščyni

Данська компанія планує наступного року розпочати будівництво потужної сонячної електростанції у Бердичівському районі.Про це розповів голова Житомирської ОДА Ігор Гундич під час зустрічі з представниками Посольства Королівства Данії в Україні та компаніями «Better Energy» і «Tesla Energo LLC»  
Danśka kompanija planuje nastupnogo roku rozpočaty budivnyctvo potužnoї sonjačnoї elektrostanciї u Berdyčivśkomu rajoni.Pro ce rozpoviv golova Žytomyrśkoї ODA Igor Gundyč pid čas zustriči z predstavnykamy Posoľstva Korolivstva Daniї v Ukraїni ta kompanijamy «Better Energy» i «Tesla Energo LLC»  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Better Energy може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт на Житомирщині. Коли розпочнуть будівництво. Компанія розпочне комплекс робіт у 2018 році. На Житомирщині раді такій інвестиційній активності іноземців, оскільки у регіоні з’являться нові робочі місця, збільшаться податки та спостерігатиметься розвиток. Заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе натомість акцентувала, що це — лише початок співпраці Данії із Україною у царині енергоефективності. Додамо, що Житомирщина – це перша область в Україні, яка ініціювала та впроваджує програму підтримки сонячних електростанцій серед населення. Нагадаємо, що в Україні створено новий онлайн-сервіс, який допомагає українцям зайнятися будівництвом та підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни, які пропонують підрядники та партнери щодо зведення нових об’єктів альтернативної енергетики. Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимуть навколо водосховищ. Всього на території України розташовані кілька тисяч великих і малих гідротехнічних споруд. Але економічно ефективний гідропотенціал використовується на рівні трохи більше 60%. Тобто від своїх водних ресурсів українці могли б отримувати 17,5 млрд кВт/год, а отримують лише близько 11 млрд кВт/год

«Better Energy» може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт на Житомирщині.

Коли розпочнуть будівництво

Компанія розпочне комплекс робіт у 2018 році. На Житомирщині раді такій інвестиційній активності іноземців, оскільки у регіоні з’являться нові робочі місця, збільшаться податки та спостерігатиметься розвиток. Заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе натомість акцентувала, що це — лише початок співпраці Данії із Україною у царині енергоефективності. Додамо, що Житомирщина – це перша область в Україні, яка ініціювала та впроваджує програму підтримки сонячних електростанцій серед населення.

Нагадаємо, що в Україні створено новий онлайн-сервіс, який допомагає українцям зайнятися будівництвом та підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни, які пропонують підрядники та партнери щодо зведення нових об’єктів альтернативної енергетики.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимуть навколо водосховищ. Всього на території України розташовані кілька тисяч великих і малих гідротехнічних споруд. Але економічно ефективний гідропотенціал використовується на рівні трохи більше 60%. Тобто від своїх водних ресурсів українці могли б отримувати 17,5 млрд кВт/год, а отримують лише близько 11 млрд кВт/год

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: