Данія інвестує в будівництво сонячної електростанції на Житомирщині

Čytaty latynkoju
Данія інвестує в будівництво сонячної електростанції на Житомирщині

«Better Energy» може стати першою, хто реалізує будівництво сонячної електростанції потужністю 19 МВт на Житомирщині.

Коли розпочнуть будівництво

Компанія розпочне комплекс робіт у 2018 році. На Житомирщині раді такій інвестиційній активності іноземців, оскільки у регіоні з’являться нові робочі місця, збільшаться податки та спостерігатиметься розвиток. Заступник голови Місії Королівства Данії в Україні Єва Барльозе натомість акцентувала, що це — лише початок співпраці Данії із Україною у царині енергоефективності. Додамо, що Житомирщина – це перша область в Україні, яка ініціювала та впроваджує програму підтримки сонячних електростанцій серед населення.

Нагадаємо, що в Україні створеноНовий онлайн-сервіс допоможе українцям із сонячними електростанціями новий онлайн-сервіс, який допомагає українцям зайнятися будівництвом та підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни, які пропонують підрядники та партнери щодо зведення нових об’єктів альтернативної енергетики.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимутьВ Україні побудують 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ навколо водосховищ. Всього на території України розташовані кілька тисяч великих і малих гідротехнічних споруд. Але економічно ефективний гідропотенціал використовується на рівні трохи більше 60%. Тобто від своїх водних ресурсів українці могли б отримувати 17,5 млрд кВт/год, а отримують лише близько 11 млрд кВт/год