Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий онлайн-сервіс допоможе українцям із сонячними електростанціями

Novyj onlajn-servis dopomože ukraїncjam iz sonjačnymy elektrostancijamy

Сервіс «Джоуль» розпочав тестування нової унікальної системи, яка аналізуватиме геолокаційні дані місцевості
Servis «Džouľ» rozpočav testuvannja novoї unikaľnoї systemy, jaka analizuvatyme geolokacijni dani miscevosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За кілька хвилин українці зможуть підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. Як працюватиме система монтажу електростанції. Спочатку клієнт вказує місце, де він хоче збудувати сонячну електростанцію: будинок чи земельну ділянку. Новостворений сервіс аналізує цю інформацію та показує перелік рекомендованих компаній, додаючи при цьому аргументовані пояснення. Кожна із компаній має запропонувати власну ціну за будівництво станції – між ними проводиться аукціон. Клієнту також пропонуватимуться до перегляду і фото вже збудованих станцій компаніями та відгуки про їхню роботу. На які дані звертають увагу. При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни. Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимуть навколо водосховищ.

За кілька хвилин українці зможуть підібрати модель для монтажу сонячної електростанції.

Як працюватиме система монтажу електростанції

Спочатку клієнт вказує місце, де він хоче збудувати сонячну електростанцію: будинок чи земельну ділянку. Новостворений сервіс аналізує цю інформацію та показує перелік рекомендованих компаній, додаючи при цьому аргументовані пояснення. Кожна із компаній має запропонувати власну ціну за будівництво станції – між ними проводиться аукціон. Клієнту також пропонуватимуться до перегляду і фото вже збудованих станцій компаніями та відгуки про їхню роботу.

На які дані звертають увагу

При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимуть навколо водосховищ.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: