fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Новий онлайн-сервіс допоможе українцям із сонячними електростанціями

Novyj onlajn-servis dopomože ukraїncjam iz sonjačnymy elektrostancijamy
Сервіс «Джоуль» розпочав тестування нової унікальної системи, яка аналізуватиме геолокаційні дані місцевості
Servis «Džouľ» rozpočav testuvannja novoї unikaľnoї systemy, jaka analizuvatyme geolokacijni dani miscevosti
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За кілька хвилин українці зможуть підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. На часі дізнатися більше про цей сервіс. Як працюватиме система монтажу електростанції. Спочатку клієнт вказує місце, де він хоче збудувати сонячну електростанцію: будинок чи земельну ділянку. Новостворений сервіс аналізує цю інформацію та показує перелік рекомендованих компаній, додаючи при цьому аргументовані пояснення. Кожна із компаній має запропонувати власну ціну за будівництво станції – між ними проводиться аукціон. Клієнту також пропонуватимуться до перегляду і фото вже збудованих станцій компаніями та відгуки про їхню роботу. На які дані звертають увагу. При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни. Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимуть навколо водосховищ. Всього на території України розташовані кілька тисяч великих і малих гідротехнічних споруд. Але економічно ефективний гідропотенціал використовується на рівні трохи більше 60%. Тобто від своїх водних ресурсів українці могли б отримувати 17,5 млрд кВт/год, а отримують лише близько 11 млрд кВт/год. в Україні збільшується споживання електроенергії і зростає частка альтернативної енергетики, а це вимагає збільшення регулюючих потужностей. Частка гідроенергетики в загальному балансі при нинішньому розвитку економіки і для промислової безпеки повинна становити 15,5%.
Реклама 👇 Замовити

За кілька хвилин українці зможуть підібрати модель для монтажу сонячної електростанції. На часі дізнатися більше про цей сервіс.

Як працюватиме система монтажу електростанції

Спочатку клієнт вказує місце, де він хоче збудувати сонячну електростанцію: будинок чи земельну ділянку. Новостворений сервіс аналізує цю інформацію та показує перелік рекомендованих компаній, додаючи при цьому аргументовані пояснення. Кожна із компаній має запропонувати власну ціну за будівництво станції – між ними проводиться аукціон. Клієнту також пропонуватимуться до перегляду і фото вже збудованих станцій компаніями та відгуки про їхню роботу.

На які дані звертають увагу

При монтажі сонячної станції будуть враховуватися такі дані: віддаленість офісу компанії від клієнта, кількість вже збудованих станцій кожною компанією неподалік клієнта, досвід компанії та те, наскільки вона відповідає потребам клієнта. Аналізуватимуться також ціни.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що сонячні електростанції в Україні будуватимутьНовий онлайн-сервіс допоможе українцям із сонячними електростанціями 1В Україні побудують 80 МВт сонячних електростанцій навколо водосховищ навколо водосховищ. Всього на території України розташовані кілька тисяч великих і малих гідротехнічних споруд. Але економічно ефективний гідропотенціал використовується на рівні трохи більше 60%. Тобто від своїх водних ресурсів українці могли б отримувати 17,5 млрд кВт/год, а отримують лише близько 11 млрд кВт/год. в Україні збільшується споживання електроенергії і зростає частка альтернативної енергетики, а це вимагає збільшення регулюючих потужностей. Частка гідроенергетики в загальному балансі при нинішньому розвитку економіки і для промислової безпеки повинна становити 15,5%.

Джерело: ЕcoTown

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: