Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Стало відомо, скільки коштів виділили США на військову допомогу Україні

Stalo vidomo, skiľky koštiv vydilyly SŠA na vijśkovu dopomogu Ukraїni

Вчора Президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп підписав закон про оборонний бюджет США – у документі йдеться і про Україну
Včora Prezydent Spolučenyh Štativ Ameryky Donaľd Tramp pidpysav zakon pro oboronnyj bjudžet SŠA – u dokumenti jdeťsja i pro Ukraїnu
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У військову допомогу Україні входить, у тому числі, і летальне озброєння від США. Скільки США дають на оборону України. У документі фігурує сума $350 млн. Відповідний законопроект узгодили ще на початку листопада обидві палати американського Конгресу. Але він містить певні обмеження щодо надання Україні принаймні половини цих коштів поки очільник Пентагону не підтвердить, що Україна вжила заходів для втілення в життя інституційної реформи у сфері оборони. Загалом же Штати надають $4,6 млрд для підтримки союзників НАТО та посилення оборонного потенціалу країни на європейському континенті. Нагадаємо, Штати профінансують підготовку кадрів для Національної поліції України. У Міністерстві внутрішніх справ працюють над проектом моделі поліцейської освіти в Україні. $5 млн призначені для запуску Академії патрульної поліції в Україні.

У військову допомогу Україні входить, у тому числі, і летальне озброєння від США.

Скільки США дають на оборону України

У документі фігурує сума $350 млн. Відповідний законопроект узгодили ще на початку листопада обидві палати американського Конгресу. Але він містить певні обмеження щодо надання Україні принаймні половини цих коштів поки очільник Пентагону не підтвердить, що Україна вжила заходів для втілення в життя інституційної реформи у сфері оборони. Загалом же Штати надають $4,6 млрд для підтримки союзників НАТО та посилення оборонного потенціалу країни на європейському континенті.

Нагадаємо, Штати профінансують підготовку кадрів для Національної поліції України. У Міністерстві внутрішніх справ працюють над проектом моделі поліцейської освіти в Україні. $5 млн призначені для запуску Академії патрульної поліції в Україні.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: