fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

США профінансують підготовку кадрів для Нацполіції України

SŠA profinansujuť pidgotovku kadriv dlja Nacpoliciї Ukraїny
Під час освіти та професійної підготовки українських поліцейських обіцяють врахувати міжнародний досвід та національні особливості  
Pid čas osvity ta profesijnoї pidgotovky ukraїnśkyh policejśkyh obicjajuť vrahuvaty mižnarodnyj dosvid ta nacionaľni osoblyvosti  
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  У Міністерстві внутрішніх справ працюють над проектом моделі поліцейської освіти в Україні. До програм освіти долучаться джерела фінансування із США. Скільки США дадуть грошей на поліцейську освіту в Україні. Проект реалізовуватимуть у співпраці із урядами Канади та Сполучених Штатів Америки. Керівник відділу із правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт запевнив, що його держава вже готова надати фінансову підтримку у розмірі $5 млн. Ці кошти призначені для запуску Академії патрульної поліції в Україні. Модель навчального закладу буде допрацьована до кінця 2017 року та затверджена очільником МВС. Нагадаємо, що уряд Сполучених Штатів обіцяв виділити $3,5 млн на розвиток Національної поліції у Києві. Також у Києві презентували додаток для взаємодії Нацполіції та громади. В основі сайту лежить інтерактивна мапа міста.
Реклама 👇 Замовити

У Міністерстві внутрішніх справ працюють над проектом моделі поліцейської освіти в Україні. До програм освіти долучаться джерела фінансування із США.

Скільки США дадуть грошей на поліцейську освіту в Україні

Проект реалізовуватимуть у співпраці із урядами Канади та Сполучених Штатів Америки. Керівник відділу із правоохоронних питань Посольства США в Україні Крістофер Сміт запевнив, що його держава вже готова надати фінансову підтримку у розмірі $5 млн. Ці кошти призначені для запуску Академії патрульної поліції в Україні. Модель навчального закладу буде допрацьована до кінця 2017 року та затверджена очільником МВС.

Нагадаємо, що уряд Сполучених Штатів обіцяв виділитиСША профінансують підготовку кадрів для Нацполіції України 1Уряд США виділить $3,5 млн на розвиток Нацполіції у Києві $3,5 млн на розвиток Національної поліції у Києві. Також у Києві презентували додатокСША профінансують підготовку кадрів для Нацполіції України 2У Києві презентували додаток для взаємодії Нацполіції та громади для взаємодії Нацполіції та громади. В основі сайту лежить інтерактивна мапа міста.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: