Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

У Києві презентували додаток для взаємодії Нацполіції та громади

U Kyjevi prezentuvaly dodatok dlja vzajemodiї Nacpoliciї ta gromady

В основі сайту — інтерактивна карта міста. Тут можна буде розмістити інформацію про місця, що становлять небезпеку. Сервіс призначений для вирішення неоперативних питань та заради створення безпечного простору
V osnovi sajtu — interaktyvna karta mista. Tut možna bude rozmistyty informaciju pro miscja, ščo stanovljať nebezpeku. Servis pryznačenyj dlja vyrišennja neoperatyvnyh pytań ta zarady stvorennja bezpečnogo prostoru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Команда DreamKyiv у партнерстві з Центром інформації про права людини та Експертним центом з прав людини  презентували онлайн-сервіс Взаємодія поліції та громади. Додаток міститиме інформацію про місця, що становлять небезпеку, яка буде передаватись головам районних відділків поліції. Можливості сервісу community policing. В основі сайту — інтерактивна карта міста. Користувачі зможуть: поставити поліції питання та отримати відповідь позначити на карті місця, що становлять небезпеку власного району, вулиці чи двору дізнатись про права та обов’язки поліцейських незабаром стане можливо віртуально познайомитись з дільничним інспектором. Окрім представників поліції відповіді на питання надаватимуть кваліфіковані юристи, а для відповідей щодо роботи комунальних підприємств залучені представники Контактного центру міста Києва 1551. Як функціонуватиме додаток. На карті можна буде розмістити інформацію про місця, що становлять небезпеку. Варто мати на увазі, що сервіс призначений для вирішення неоперативних питань. У разі виявлення масштабних проблем у певних районах міста, модератори порталу ініціюватимуть зустріч представників громади та поліції заради створення спільного безпечного простору. Дізнатися більше ініціативу можна на сторінці Безпечна громада.

Команда DreamKyiv у партнерстві з «Центром інформації про права людини» та «Експертним центом з прав людини»  презентували онлайн-сервіс «Взаємодія поліції та громади». Додаток міститиме інформацію про місця, що становлять небезпеку, яка буде передаватись головам районних відділків поліції.

Можливості сервісу community policing

В основі сайту — інтерактивна карта міста. Користувачі зможуть:

  • поставити поліції питання та отримати відповідь
  • позначити на карті місця, що становлять небезпеку власного району, вулиці чи двору
  • дізнатись про права та обов’язки поліцейських
  • незабаром стане можливо віртуально познайомитись з дільничним інспектором.

Окрім представників поліції відповіді на питання надаватимуть кваліфіковані юристи, а для відповідей щодо роботи комунальних підприємств залучені представники «Контактного центру міста Києва 1551».

Як функціонуватиме додаток

На карті можна буде розмістити інформацію про місця, що становлять небезпеку. Варто мати на увазі, що сервіс призначений для вирішення неоперативних питань. У разі виявлення масштабних проблем у певних районах міста, модератори порталу ініціюватимуть зустріч представників громади та поліції заради створення спільного безпечного простору.

Дізнатися більше ініціативу можна на сторінці Безпечна громада.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: