fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Blockchain запустять для земкадастру України

Blockchain zapustjať dlja zemkadastru Ukraїny
Технологія дозволить забезпечити максимальний захист системи від стороннього втручання. Кадастр містить інформацію про земельні ділянки, яка має юридичне значення. За словами Максима Мартинюка, на сьогоднішній день технологія блокчейн — це найбільш прогресивний механізм захисту інформації
Tehnologija dozvolyť zabezpečyty maksymaľnyj zahyst systemy vid storonńogo vtručannja. Kadastr mistyť informaciju pro zemeľni diljanky, jaka maje jurydyčne značennja. Za slovamy Maksyma Martynjuka, na śogodnišnij deń tehnologija blokčejn — ce najbiľš progresyvnyj mehanizm zahystu informaciї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  В Києві відбулося підписання меморандуму про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейн. Очікується, що процес буде завершено до кінця 2017 року. Чому було вирішено звернутися до blockchain. Про дану технологію ми вже писали неодноразово. Якщо просто — це спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Свої підписи під документом поставили: Максим Мартинюк (Мінагрополітики України); Валерій Вавилов (CEO компанії Bitfury); Ярослав Юрчишин з Transparency International Ukraine; Олександр Риженко (Держагенція з питань е-урядування); Денис Чернишов (Міністерство юстиції України). За словами Максима Мартинюка, на сьогоднішній день технологія блокчейн — це найбільш прогресивний механізм захисту даних.   В яких структурах ще використовуватимуть blockchain. Нещодавно стало відомо, що Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і систему продажу конфіскованого майна СЕТАМ. Відтак, Україна стане першою країною у світі, яка запровадить електронний аукціон на базі технології blockchain. Ми підписали меморандум про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейн. Ця технологія дозволить забезпечити максимальний захист системи від стороннього втручання. Кадастр містить інформацію про земельні ділянки, інформацію, яка має юридичне значення, тому всі ці дані дуже чутливі і мають велике значення для конкретного власника землі.. Максим Мартинюк. перший заступник міністра аграрної політики України.
Реклама 👇 Замовити

В Києві відбулося підписання меморандуму про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейнBlockchain запустять для земкадастру України 1Що таке blockchain і для чого він потрібен. Очікується, що процес буде завершено до кінця 2017 року.

Чому було вирішено звернутися до blockchain

Про дану технологію ми вже писали неодноразово. Якщо просто — це спеціальна структура для запису групи транзакцій. Транзакція здійснюється лише тоді, коли вважається підтвердженою. Це зручно і надійно, якщо йдеться про здійснення платежів чи передачу конфіденційних даних. Свої підписи під документом поставили:

За словами Максима Мартинюка, на сьогоднішній день технологія блокчейн — це найбільш прогресивний механізм захисту даних.

 

В яких структурах ще використовуватимуть blockchain

Нещодавно стало відомо, що Державне агентство з питань електронного урядування України і компанія Bitfury підписали меморандум про співпрацю у сфері інтеграції технології блокчейн в базові реєстри і систему продажу конфіскованого майна «СЕТАМ». Відтак, Україна стане першою країною у світі, яка запровадить електронний аукціон на базі технології blockchain.

Ми підписали меморандум про переведення державного земельного кадастру України на технологію блокчейн. Ця технологія дозволить забезпечити максимальний захист системи від стороннього втручання. Кадастр містить інформацію про земельні ділянки, інформацію, яка має юридичне значення, тому всі ці дані дуже чутливі і мають велике значення для конкретного власника землі.

Максим Мартинюк, перший заступник міністра аграрної політики України

Джерело: BusinessUA.Com

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: