fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні — новий закон щодо надання житлово-комунальних послуг

V Ukraїni — novyj zakon ščodo nadannja žytlovo-komunaľnyh poslug
Реалізація даного закону сприятиме демонополізації та дерегуляції у сфері послуг ЖКГ. Також йдеться про підвищення їхньої якості та контролю за наданням таких послуг і збільшення ефективності керуванням житловим фондом
Realizacija danogo zakonu spryjatyme demonopolizaciї ta dereguljaciї u sferi poslug ŽKG. Takož jdeťsja pro pidvyščennja їhńoї jakosti ta kontrolju za nadannjam takyh poslug i zbiľšennja efektyvnosti keruvannjam žytlovym fondom
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Закон осучаснює правові, економічні та організаційні норми надання послуг ЖКГ споживачам. А також вводить нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності. Про що йдеться в документі. Його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їхнє надання та застосування соціальних нормативів. Також визначено порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів субєктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг. Закон впроваджує типові види договорів, які дозволять співвласникам будинків або окремим споживачам самостійно обирати модель постачання комунальних послуг у їх будинках. Зокрема вони зможуть домовлятися з компанією-управителем, яка буде надавати послуги, щодо вартості послуг. Крім цього, закон передбачає монетизацію субсидій на надання житлово-комунальних послуг. Тобто споживач, який має субсидію, може отримувати гроші на оплату житлово-комунальних послуг, а не знижку на послугу. Нагадаємо, що в Україні підготували законопроект про екологічну стратегію до 2030 року.
Реклама 👇 Замовити

Закон осучаснює правові, економічні та організаційні норми надання послуг ЖКГ споживачам. А також вводить нові моделі договірних відносин між споживачами і виконавцями послуг на принципах відкритості, прозорості та взаємної відповідальності.

Про що йдеться в документі

Його нормами визначено перелік житлово-комунальних послуг, загальні вимоги щодо надання таких послуг та основи їх комерційного обліку, порядок оплати за їхнє надання та застосування соціальних нормативів. Також визначено порядок і особливості укладення, зміни та припинення договорів суб’єктами правовідносин у сфері надання житлово-комунальних послуг.

Закон впроваджує типові види договорів, які дозволять співвласникам будинків або окремим споживачам самостійно обирати модель постачання комунальних послуг у їх будинках. Зокрема вони зможуть домовлятися з компанією-управителем, яка буде надавати послуги, щодо вартості послуг. Крім цього, закон передбачає монетизацію субсидій на надання житлово-комунальних послуг. Тобто споживач, який має субсидію, може отримувати гроші на оплату житлово-комунальних послуг, а не знижку на послугу.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Нагадаємо, що в Україні підготували законопроектВ Україні — новий закон щодо надання житлово-комунальних послуг 1В Україні підготували законопроект про екологічну стратегію до 2030 року про екологічну стратегію до 2030 року.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: