fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

В Україні підготували законопроект про екологічну стратегію до 2030 року

V Ukraїni pidgotuvaly zakonoproekt pro ekologičnu strategiju do 2030 roku
Міністерство екології та природних ресурсів України підготувало законопроект про державну екологічну стратегію до 2030 року. Про це повідомив Остап Семерак, керівник міністерства
Ministerstvo ekologiї ta pryrodnyh resursiv Ukraїny pidgotuvalo zakonoproekt pro deržavnu ekologičnu strategiju do 2030 roku. Pro ce povidomyv Ostap Semerak, kerivnyk ministerstva
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Для того, аби державні та корпоративні кроки щодо збереження довкілля в Україні були гармонізовані та регулярні, сформульовано екологічну стратегію. Її розраховано на найближчі роки. Законопроект про державну екологічну стратегію містить 35 чітких індикаторів, за якими можна буде виміряти ефективність державної політики в цій царині. На часі дізнатися про це більше. Що прописано в законі. Якщо в 2015 році було 0% водних об’єктів з хорошим екологічним станом, то в 2030-му має бути 30% — і це ще не всі цілі, до яких прагнуть українські чиновники, які працювали над документом. Викиди в атмосферу повинні зменшитися в чотири рази, ресурсомісткість внутрішнього валового продукту має знизитися на 40%. Презентуючи нову Стратегію екологічної політики до 2030 року, Остап Семерак підкреслив, що вона  має залишатися поза політикою і бути головною платформою для майбутнього сталого розвитку України як в цілому, так і в екологічних питаннях зокрема. За словами очільника профільного міністерства, наступний крок у реалізації екологічних змін — формування та втілення Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища. Виконання Угоди про асоціацію з ЄС — складний процес, який вимагає довгострокових стратегічних рамок, і зачіпає економічну та соціальну складову. Нова редакція Стратегії — це амбітний стратегічний план, визначений нами і необхідний для сталого розвитку України.. Остап Семерак. Міністр екології та природних ресурсів .
Реклама 👇 Замовити

Для того, аби державні та корпоративні кроки щодо збереження довкілля в Україні були гармонізовані та регулярні, сформульовано екологічну стратегію. Її розраховано на найближчі роки. Законопроект про державну екологічну стратегію містить 35 чітких індикаторів, за якими можна буде виміряти ефективність державної політики в цій царині. На часі дізнатися про це більше.

Що прописано в законі

Якщо в 2015 році було 0% водних об’єктів з хорошим екологічним станом, то в 2030-му має бути 30% — і це ще не всі цілі, до яких прагнуть українські чиновники, які працювали над документом. Викиди в атмосферу повинні зменшитися в чотири рази, ресурсомісткість внутрішнього валового продукту має знизитися на 40%. Презентуючи нову Стратегію екологічної політики до 2030 року, Остап Семерак підкреслив, що вона  має залишатися поза політикою і бути головною платформою для майбутнього сталого розвитку України як в цілому, так і в екологічних питаннях зокрема. За словами очільника профільного міністерства, наступний крок у реалізації екологічних змін — формування та втілення Національного плану дій з охорони навколишнього природного середовища.

Виконання Угоди про асоціацію з ЄС — складний процес, який вимагає довгострокових стратегічних рамок, і зачіпає економічну та соціальну складову. Нова редакція Стратегії — це амбітний стратегічний план, визначений нами і необхідний для сталого розвитку України.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Остап Семерак, Міністр екології та природних ресурсів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: