fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

AI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис

AI dlja fermeriv — studenty UKU vygraly mižnarodnyj konkurs ta $20 tys
Команда студентів львівського Українського Католицького університету, котрі навчаються на магістерській програмі із технологій та даних, здобули перемогу у міжнародному конкурсі. Їхній стартап допомагає використати штучний інтелект для визначення хвороб у сільськогосподарських культур та запобігання втрати врожаю. Призові склали $20 тис
Komanda studentiv ľvivśkogo Ukraїnśkogo Katolyćkogo universytetu, kotri navčajuťsja na magisterśkij programi iz tehnologij ta danyh, zdobuly peremogu u mižnarodnomu konkursi. Їhnij startap dopomagaje vykorystaty štučnyj intelekt dlja vyznačennja hvorob u siľśkogospodarśkyh kuľtur ta zapobigannja vtraty vrožaju. Pryzovi sklaly $20 tys
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про змагання. Команда, яку сформували студенти магістерської програми з наук про дані (Data Science) Українського Католицького університету, перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen‘s International Innovation Challenge, Він відбувся у Торонто. Переможці отримали можливість презентувати свій стартап на міжнародному рівні. Крім того, команда отримала чек на $20 тис. Конкурентами українців у фіналі були молоді розробники із 9 країн. Свої ідеї презентували також науковці та програмісти з Австралії, Великобританії, Бразилії, Індії, Канади, Португалії, Сполучених Штатів та Угорщини. Команда магістрантів УКУ Seat & Eat розробила проект Crop Saver. Він полягає у застосуванні штучного інтелекту (AI) для визначення хвороб у рослин. Основне про проект та команду. У складі команди Seat & Eat – студенти Орест Купин, Олег Підгірняк, Маркіян Костів та Борис Ольшанецький з УКУ. Вони досліджували проблему втрат запасів їжі через захворювання рослин. Завдяки платформі, яку розробили Seat & Eat, фермери можуть отримати вичерпну інформацію про стан полів. Також агровиробник може проконтролювати зони ураження сільськогосподарських культур та інформацію про стан ґрунтів. Також можна отримати поради щодо оптимальних заходів для збільшення врожайності окремих полів чи ділянок. Дані збирають аграрні дрони. Перший прототип платформи розробляли упродовж місяця. Де цього навчають в Україні. Магістерську програму з наук про дані УКУ відкрили у вересні 2016 року. Вона є англомовною та практично-орієнтованою. Серед дисциплін, які вивчаються — програмування, аналіз даних, англійська мова, а також низка менторських зустрічей із українськими та світовими лідерами. Раніше ми розповідали вам про те, як працюватиме новий агроакселератор, запущений в рамках Radar Tech.
Реклама 👇 Замовити

Що варто знати про змагання

Команда, яку сформували студенти магістерської програми з наук про дані (Data Science) Українського Католицького університету, перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen‘s International Innovation Challenge, Він відбувся у Торонто. Переможці отримали можливість презентувати свій стартап на міжнародному рівні. Крім того, команда отримала чек на $20 тис.

Конкурентами українців у фіналі були молоді розробники із 9 країн. Свої ідеї презентували також науковці та програмісти з Австралії, Великобританії, Бразилії, Індії, Канади, Португалії, Сполучених Штатів та Угорщини. Команда магістрантів УКУ «Seat & Eat» розробила проект «Crop Saver». Він полягає у застосуванні штучного інтелекту (AI) для визначення хвороб у рослин.

Основне про проект та команду

У складі команди «Seat & Eat» – студенти Орест Купин, Олег Підгірняк, Маркіян Костів та Борис Ольшанецький з УКУ. Вони досліджували проблему втрат запасів їжі через захворювання рослин. Завдяки платформі, яку розробили «Seat & Eat», фермери можуть отримати вичерпну інформацію про стан полів. Також агровиробник може проконтролювати зони ураження сільськогосподарських культур та інформацію про стан ґрунтів. Також можна отримати поради щодо оптимальних заходів для збільшення врожайності окремих полів чи ділянок. Дані збирають аграрні дрони. Перший прототип платформи розробляли упродовж місяця.

Де цього навчають в Україні

Магістерську програму з наук про дані УКУ відкрили у вересні 2016 року. Вона є англомовною та практично-орієнтованою. Серед дисциплін, які вивчаються — програмування, аналіз даних, англійська мова, а також низка менторських зустрічей із українськими та світовими лідерами.

AI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис

Переможці із чеком

Раніше ми розповідали вам про те, як працюватимеAI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис 1Ксенія Маслова, Radar Tech: «Ми працюємо, щоби бачити справжні бізнес-результати» новий агроакселератор, запущений в рамках Radar Tech.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: