AI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис

Čytaty latynkoju
AI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис

Що варто знати про змагання

Команда, яку сформували студенти магістерської програми з наук про дані (Data Science) Українського Католицького університету, перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen‘s International Innovation Challenge, Він відбувся у Торонто. Переможці отримали можливість презентувати свій стартап на міжнародному рівні. Крім того, команда отримала чек на $20 тис.

Конкурентами українців у фіналі були молоді розробники із 9 країн. Свої ідеї презентували також науковці та програмісти з Австралії, Великобританії, Бразилії, Індії, Канади, Португалії, Сполучених Штатів та Угорщини. Команда магістрантів УКУ «Seat & Eat» розробила проект «Crop Saver». Він полягає у застосуванні штучного інтелекту (AI) для визначення хвороб у рослин.

Основне про проект та команду

У складі команди «Seat & Eat» – студенти Орест Купин, Олег Підгірняк, Маркіян Костів та Борис Ольшанецький з УКУ. Вони досліджували проблему втрат запасів їжі через захворювання рослин. Завдяки платформі, яку розробили «Seat & Eat», фермери можуть отримати вичерпну інформацію про стан полів. Також агровиробник може проконтролювати зони ураження сільськогосподарських культур та інформацію про стан ґрунтів. Також можна отримати поради щодо оптимальних заходів для збільшення врожайності окремих полів чи ділянок. Дані збирають аграрні дрони. Перший прототип платформи розробляли упродовж місяця.

Де цього навчають в Україні

Магістерську програму з наук про дані УКУ відкрили у вересні 2016 року. Вона є англомовною та практично-орієнтованою. Серед дисциплін, які вивчаються — програмування, аналіз даних, англійська мова, а також низка менторських зустрічей із українськими та світовими лідерами.

AI для фермерів — студенти УКУ виграли міжнародний конкурс та $20 тис

Переможці із чеком

Раніше ми розповідали вам про те, як працюватимеКсенія Маслова, Radar Tech: «Ми працюємо, щоби бачити справжні бізнес-результати» новий агроакселератор, запущений в рамках Radar Tech.