Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Українці, котрі створюють навігацію для незрячих, відвідали Японію

Ukraїnci, kotri stvorjujuť navigaciju dlja nezrjačyh, vidvidaly Japoniju

Команда стартапу, що є випускником програми Kyiv Smart City, відвідала Японію в рамках обміну досвідом та вивчення практик навігації у містах для людей із особливими потребами та порушеннями зору
Komanda startapu, ščo je vypusknykom programy Kyiv Smart City, vidvidala Japoniju v ramkah obminu dosvidom ta vyvčennja praktyk navigaciї u mistah dlja ljudej iz osoblyvymy potrebamy ta porušennjamy zoru
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Що варто знати про цей український стартап Open World — соціальний технологічний проект, який допомагає незрячим людям та людям з вадами зору у навігації містом, в якому вони живуть. Команда проекту розробила спеціальні маячки, які встановлюються на об’єктах міської інфраструктури та дають можливість прокласти маршрут і дізнатись точне місце знаходження об’єкту в просторі, отримавши звуковий сигнал від такого маячка. Пілотний проект цього стартапу було інстальовано у Києві на Майдані Незалежності. Саме тоді було встановлено перші 10 маячків для тестування механізмів навігації для людей із вадами зору. Сьогодні Open World працюють над новим поколінням маячків. Також прес-служба київського мера зазначає, що Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розробляє плани їх подальшого впровадження в рамках міської інфраструктури. Чого вчилися українці у Японії У Японії команда українського стартапу зустрілася з Дайсаку Кадокава – мером Кіото, а також презентувала свої рішення директорам департаментів транспорту та туризму японського міста. В рамках проведених зустрічей розробники з України мали змогу ознайомитися з тим, як технології допомагають містам у Японії — та запропонували об’єднати японську систему інтеграції людей з проблемним зором із існуючою системою Open World. Раніше ми спілкувалися з представницею стартапу та розповідали вам історію заснування й розвитку проекту Open World.

Що варто знати про цей український стартап

Open World — соціальний технологічний проект, який допомагає незрячим людям та людям з вадами зору у навігації містом, в якому вони живуть. Команда проекту розробила спеціальні маячки, які встановлюються на об’єктах міської інфраструктури та дають можливість прокласти маршрут і дізнатись точне місце знаходження об’єкту в просторі, отримавши звуковий сигнал від такого маячка.

Пілотний проект цього стартапу було інстальовано у Києві на Майдані Незалежності. Саме тоді було встановлено перші 10 маячків для тестування механізмів навігації для людей із вадами зору.

Сьогодні Open World працюють над новим поколінням маячків. Також прес-служба київського мера зазначає, що Департамент інформаційно-комунікаційних технологій КМДА розробляє плани їх подальшого впровадження в рамках міської інфраструктури.

Чого вчилися українці у Японії

У Японії команда українського стартапу зустрілася з Дайсаку Кадокава – мером Кіото, а також презентувала свої рішення директорам департаментів транспорту та туризму японського міста. В рамках проведених зустрічей розробники з України мали змогу ознайомитися з тим, як технології допомагають містам у Японії — та запропонували об’єднати японську систему інтеграції людей з проблемним зором із існуючою системою Open World.

Раніше ми спілкувалися з представницею стартапу та розповідали вам історію заснування й розвитку проекту Open World.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: