Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

На Донеччині з’явилася зупинка зі смарт-функціями

Na Doneččyni z'javylasja zupynka zi smart-funkcijamy

У Маріуполі півроку тому у рамках програми відкрили смарт-зупинку. Зараз її удосконалили: відеокамери за допомогою спеціального програмного забезпечення аналізують та встановлюють особу правопорушника
U Mariupoli pivroku tomu u ramkah programy vidkryly smart-zupynku. Zaraz її udoskonalyly: videokamery za dopomogoju speciaľnogo programnogo zabezpečennja analizujuť ta vstanovljujuť osobu pravoporušnyka
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Новація зупинки — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи. Чим обладнана зупинка. Тут можна безкоштовно під’єднатися до WiFi-мережі. Якщо у вас сіла батарея в телефоні, на зупинці є зарядка для мобільних телефонів. Камери відеоспостереження також вмонтовані на смарт-зупинці. Крім того, тут встановили iBox: за його допомогою можна записатися на прийом до Головного управління Національної поліції в області, знайти відповіді на тематичні запитання до правоохоронців, почитати новини регіону тощо. Є на зупинці і тривожна кнопка: за потреби мешканці можуть терміново викликати правоохоронців, якщо вони стали свідками правопорушення на вулицях міста. Нагадаємо, цього року на столичних зупинках обіцяли встановити навігаційні плакати.

Новація зупинки — єдина в Україні система відеоспостереження, яка може розпізнати тип, модель, марку та колір автомобіля. Розклад руху громадського транспорту на цій зупинці також інтерактивний. Зручно та швидко можна дізнатися, чи довго чекати маршрутку чи тролейбус. Комфортна зупинка не лише для пасажирів, а й для водіїв: вони можуть дізнатися, чи не ведуться поблизу на певній ділянці дороги ремонтні роботи.

Чим обладнана зупинка

Тут можна безкоштовно під’єднатися до WiFi-мережі. Якщо у вас сіла батарея в телефоні, на зупинці є зарядка для мобільних телефонів. Камери відеоспостереження також вмонтовані на смарт-зупинці.

Крім того, тут встановили iBox: за його допомогою можна записатися на прийом до Головного управління Національної поліції в області, знайти відповіді на тематичні запитання до правоохоронців, почитати новини регіону тощо.

На Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціями

На Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціями

На Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціями

На Донеччині з'явилася зупинка зі смарт-функціями

Є на зупинці і тривожна кнопка: за потреби мешканці можуть терміново викликати правоохоронців, якщо вони стали свідками правопорушення на вулицях міста.

Нагадаємо, цього року на столичних зупинках обіцяли встановити навігаційні плакати.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: