fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Названо найкращі legal tech-стартапи України

Nazvano najkrašči legal tech-startapy Ukraїny
1991 Open Data Incubator та фундація HiiL провели Innovating Justice Boostcamp Kyiv, де представили найкращі legal-tech-стартапи країни. Переможці українського етапу вирушать до Нідерландів, щоб пройти програму акселерації та поборотись за головний приз Innovating Justice Awards
1991 Open Data Incubator ta fundacija HiiL provely Innovating Justice Boostcamp Kyiv, de predstavyly najkrašči legal-tech-startapy kraїny. Peremožci ukraїnśkogo etapu vyrušať do Niderlandiv, ščob projty programu akseleraciї ta poborotyś za golovnyj pryz Innovating Justice Awards
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  19 жовтня в Coworking Platforma Leonardo відбулась конференція Innovating Justice Boostcamp Kyiv, організована некомерційним інкубатором 1991 Open Data Incubator та нідерландською фундацією HiiL за підтрики американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми Нове правосуддя.  Цей захід — фінал українського етапу HiiL Innovating Justice Challenge, міжнародного конкурсу стартапів в сфері legal tech. Хто взяв участь в Innovating Justice Boostcamp Kyiv. Загалом на Innovating Justice Boostcamp Kyiv презентували 8 проектів: AxDraft, Bot&Partners Law Firm, Lexcovery,  Opendatabot, Patentbot, Pinky Solutions, Каратєль (Karatel) та Суд на долоні (Court on the palm). Всі вони — випускники спеціальної програми Legal Tech від 1991 Open Data Incubator, що проводилась в рамках HiiL Innovating Justice Challenge. Які проекти було відзначено. Переможцем українського етапу стала платформа по онлайн-врегулюванню конфліктів в e-commerce Pinky Solutions. Також журі відзначило три інші проекти. В номінації Impact — ресурс для роботи с Єдиним держреєстром судових рішень Суд на долоні / Court on the palm, за вплив на доступ до правосуддя та унікальність рішення. В номінації Sustainability — сервис автоматизації підготовки документів AxDraft, за стійкість бізнесу та потенціал зростання. В номінації Presentation — бот для реєстрації торгових марок Patentbot, за загальну презентацію, харизму підприємця та пітч. Що отримає переможець. Команда переможців вирушить до Гааги, де пройде акселераційну програму Justice Entrepreneur School у HiiL Justice Accelerator та відвідає Innovating Justice Forum. В рамках форума відбудеться фінал конкурсу та церемонія нагородження Innovating Justice Awards. Програма акселерації для переможців передбачає грантове фінансування на суму більш ніж €160 тисяч (близько €20 тисяч для кожної команди). В Україні багато талановитих IT-професіоналів, а також юристів, які на глобальному рівні можуть впливати на якість правосуддя. Інноваційні інструменти програми Legal Justice готові бути представлені в столиці правосуддя — Гаазі.. Денис Гурський. засновник і CEO 1991 Open Data Incubator. Раніше ми спілкувалися з братами Гурськими з 1991 Open Data Incubator, які розповіли про популяризацію відкритих даних в Україні.
Реклама 👇 Замовити

19 жовтня в Coworking Platforma Leonardo відбулась конференція Innovating Justice Boostcamp Kyiv, організована некомерційним інкубатором 1991 Open Data Incubator та нідерландською фундацією HiiL за підтрики американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках програми «Нове правосуддя».  Цей захід — фінал українського етапу HiiL Innovating Justice Challenge, міжнародного конкурсу стартапів в сфері legal tech.

Хто взяв участь в Innovating Justice Boostcamp Kyiv

Загалом на Innovating Justice Boostcamp Kyiv презентували 8 проектів: AxDraft, Bot&Partners Law Firm, Lexcovery,  Opendatabot, Patentbot, Pinky Solutions, Каратєль (Karatel) та Суд на долоні (Court on the palm). Всі вони — випускники спеціальної програми Legal Tech від 1991 Open Data IncubatorНазвано найкращі legal tech-стартапи України 1OTP Bank та НБУ — підтримка для банківських стартапів, що проводилась в рамках HiiL Innovating Justice Challenge.

Які проекти було відзначено

Переможцем українського етапу стала платформа по онлайн-врегулюванню конфліктів в e-commerce Pinky Solutions. Також журі відзначило три інші проекти. В номінації Impact — ресурс для роботи с Єдиним держреєстром судових рішень Суд на долоні / Court on the palm, за «вплив на доступ до правосуддя та унікальність рішення». В номінації Sustainability — сервис автоматизації підготовки документів AxDraft, за «стійкість бізнесу та потенціал зростання». В номінації Presentation — бот для реєстрації торгових марок Patentbot, за «загальну презентацію, харизму підприємця та пітч».

Що отримає переможець

Команда переможців вирушить до Гааги, де пройде акселераційну програму Justice Entrepreneur School у HiiL Justice Accelerator та відвідає Innovating Justice Forum. В рамках форума відбудеться фінал конкурсу та церемонія нагородження Innovating Justice Awards. Програма акселерації для переможців передбачає грантове фінансування на суму більш ніж €160 тисяч (близько €20 тисяч для кожної команди).

В Україні багато талановитих IT-професіоналів, а також юристів, які на глобальному рівні можуть впливати на якість правосуддя. Інноваційні інструменти програми Legal Justice готові бути представлені в столиці правосуддя — Гаазі.

Денис Гурський, засновник і CEO 1991 Open Data Incubator

Раніше ми спілкувалися з братами Гурськими з 1991 Open Data Incubator, які розповілиНазвано найкращі legal tech-стартапи України 2Як брати Гурські популяризують відкриті дані в Україні про популяризацію відкритих даних в Україні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: