fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

OTP Bank та НБУ — підтримка для банківських стартапів

OTP Bank ta NBU — pidtrymka dlja bankivśkyh startapiv
Програма наставництва під назвою OPEN BANKING LAB організована за участі Нацбанку України та OTP Bank. Головним завданням стане пошук та підтримка стартапів, що працюють у сфері розширення можливостей та онлайн-обслуговування для клієнтів фінансових установ
Programa nastavnyctva pid nazvoju OPEN BANKING LAB organizovana za učasti Nacbanku Ukraїny ta OTP Bank. Golovnym zavdannjam stane pošuk ta pidtrymka startapiv, ščo pracjujuť u sferi rozšyrennja možlyvostej ta onlajn-obslugovuvannja dlja klijentiv finansovyh ustanov
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  За словами представників організаторів, ця програма зосереджена на вирішенні національних викликів для банківської сфери та користувачів банківських послуг. Стартапи, що стануть учасниками програми, мають вирішувати fintech-завдання, використовуючи корпоративну інфраструктуру банку, АРІ НБУ та OTP Bank, а також відкриті корпоративні дані. Що пропонують організатори. Кожен проект має можливість отримати $10 тис на розробку. Останній термін подачі проектів — 12 листопада 2017 року. Далі на відібрані стартапи чекатиме 3-місячна інкубаційна програма з урахуванням індивідуальних потреб стартапу-учасника. Командам надаються: Офісна інфраструктура Безкоштовна участь Доступ до банківської мережі, профільних експертів та інвесторів Перші інвестиції для розробки продукту Використання АРІ ОТП Банку та Національного Банку України За якими напрямками можна подавати проекти. До розгляду приймуть такі ідеї: Рішення у сфері банкінгу для МСБ Цифрове кредитування, управління готівкою, виставлення рахунків, факторінг Big Data й аналітика Кредитний рейтинг, прогнози та поведінкова аналітика, безпека даних і конфіденційність RegTech Послуги перевірки клієнтів (KYC), боротьба з відмиванням коштів, оптичне розпізнавання символів Платежі та транзакції: peer to peer платежі, обробка транзакцій, біометрія Технології інвестування та торгових операцій (в т.ч. із використанням штучного інтелекту). Детальніше про умови участі та критерії відбору можна дізнатися на офіційному сайті інкубаційної програми. Нагадаємо, раніше ми розповідали про проекти 1991 Open Data Incubator.
Реклама 👇 Замовити

За словами представників організаторів, ця програма зосереджена на вирішенні національних викликів для банківської сфери та користувачів банківських послуг. Стартапи, що стануть учасниками програми, мають вирішувати fintech-завдання, використовуючи корпоративну інфраструктуру банку, АРІ НБУ та OTP Bank, а також відкриті корпоративні дані.

Що пропонують організатори

Кожен проект має можливість отримати $10 тис на розробку. Останній термін подачі проектів — 12 листопада 2017 року. Далі на відібрані стартапи чекатиме 3-місячна інкубаційна програма з урахуванням індивідуальних потреб стартапу-учасника. Командам надаються:

 • Офісна інфраструктура
 • Безкоштовна участь
 • Доступ до банківської мережі, профільних експертів та інвесторів
 • Перші інвестиції для розробки продукту
 • Використання АРІ «ОТП Банку» та Національного Банку України

За якими напрямками можна подавати проекти

До розгляду приймуть такі ідеї:

 • Рішення у сфері банкінгу для МСБ
 • Цифрове кредитування, управління готівкою, виставлення рахунків, факторінг
 • Big Data й аналітика
 • Кредитний рейтинг, прогнози та поведінкова аналітика, безпека даних і конфіденційність
 • RegTech
 • Послуги перевірки клієнтів (KYC), боротьба з відмиванням коштів, оптичне розпізнавання символів
 • Платежі та транзакції: peer to peer платежі, обробка транзакцій, біометрія
 • Технології інвестування та торгових операцій (в т.ч. із використанням штучного інтелекту).

Детальніше про умови участі та критерії відбору можна дізнатися на офіційному сайті інкубаційної програми. Нагадаємо, раніше ми розповідали про проектиOTP Bank та НБУ — підтримка для банківських стартапів 1Як брати Гурські популяризують відкриті дані в Україні 1991 Open Data Incubator.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: