fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Україна і Туреччина підписали низку економічних угод

Ukraїna i Tureččyna pidpysaly nyzku ekonomičnyh ugod
Міністр економіки Туреччини Ніхат Зейбекчі та міністр економічного розвитку та торгівлі Степан Кубів підписали двосторонню міжурядову угоду про взаємне сприяння та захист інвестицій. Також представники уряду України і Туреччини підписали протокол про внесення змін в Угоду про уникнення подвійного оподаткування
Ministr ekonomiky Tureččyny Nihat Zejbekči ta ministr ekonomičnogo rozvytku ta torgivli Stepan Kubiv pidpysaly dvostoronnju mižurjadovu ugodu pro vzajemne spryjannja ta zahyst investycij. Takož predstavnyky urjadu Ukraїny i Tureččyny pidpysaly protokol pro vnesennja zmin v Ugodu pro unyknennja podvijnogo opodatkuvannja
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Президент Туреччини заявив, що на переговорах з Порошенком було розглянуто кроки щодо розвитку співробітництва в галузях транспорту, туризму, енергетики, у військовій сфері, оборонній промисловості, освіті та культурі. На часі дізнатися, як Україна та Туреччина співпрацюватимуть. Про що домовилися Україна і Туреччина. В першу чергу було заявлено про намір вивести двосторонній товарообіг з Україною до рівня $10 млрд на рік. Також країни домовилися про скасування подвійного оподаткування. Даний протокол передбачає уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між країнами або за допомогою обліку в зобов’язаннях платника податків сплачених податків на території іншої держави. При цьому обидві сторони повинні провести внутрішні державні процедури для ратифікації протоколу. Нагадаємо, що до кінця року буде укладено угоду про зону вільної торгівлі між Туреччиною й Україною. Переговори щодо угоди потребують більше часу в зв’язку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині. Фатіх Метін зауважив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився. Угода покликана виправити ситуацію, що склалася.
Реклама 👇 Замовити

Президент Туреччини заявив, що на переговорах з Порошенком було розглянуто кроки щодо розвитку співробітництва в галузях транспорту, туризму, енергетики, у військовій сфері, оборонній промисловості, освіті та культурі. На часі дізнатися, як Україна та Туреччина співпрацюватимуть.

Про що домовилися Україна і Туреччина

В першу чергу було заявлено про намір вивести двосторонній товарообіг з Україною до рівня $10 млрд на рік. Також країни домовилися про скасування подвійного оподаткування. Даний протокол передбачає уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між країнами або за допомогою обліку в зобов’язаннях платника податків сплачених податків на території іншої держави. При цьому обидві сторони повинні провести внутрішні державні процедури для ратифікації протоколу.

Нагадаємо, що до кінця року буде укладеноУкраїна і Туреччина підписали низку економічних угод 1Буде укладено угоду про ЗВТ Туреччини й України угоду про зону вільної торгівлі між Туреччиною й Україною. Переговори щодо угоди потребують більше часу в зв’язку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині. Фатіх Метін зауважив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився. Угода покликана виправити ситуацію, що склалася.

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися

Джерело: УНІАН

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: