Україна і Туреччина підписали низку економічних угод

Čytaty latynkoju
Україна і Туреччина підписали низку економічних угод

Президент Туреччини заявив, що на переговорах з Порошенком було розглянуто кроки щодо розвитку співробітництва в галузях транспорту, туризму, енергетики, у військовій сфері, оборонній промисловості, освіті та культурі. На часі дізнатися, як Україна та Туреччина співпрацюватимуть.

Про що домовилися Україна і Туреччина

В першу чергу було заявлено про намір вивести двосторонній товарообіг з Україною до рівня $10 млрд на рік. Також країни домовилися про скасування подвійного оподаткування. Даний протокол передбачає уникнення подвійного оподаткування доходів фізичних і юридичних осіб шляхом розподілу права оподаткування окремих видів доходів між країнами або за допомогою обліку в зобов’язаннях платника податків сплачених податків на території іншої держави. При цьому обидві сторони повинні провести внутрішні державні процедури для ратифікації протоколу.

Нагадаємо, що до кінця року буде укладеноБуде укладено угоду про ЗВТ Туреччини й України угоду про зону вільної торгівлі між Туреччиною й Україною. Переговори щодо угоди потребують більше часу в зв’язку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині. Фатіх Метін зауважив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився. Угода покликана виправити ситуацію, що склалася.