fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

Буде укладено угоду про ЗВТ Туреччини й України

Bude ukladeno ugodu pro ZVT Tureččyny j Ukraїny
Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Туреччиною укладуть цьогоріч — підписання анонсували у турецькому Міністерстві економіки
Ugodu pro zonu viľnoї torgivli miž Ukraїnoju ta Tureččynoju ukladuť ćogorič — pidpysannja anonsuvaly u turećkomu Ministerstvi ekonomiky
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Заступник міністра економіки Туреччини Фатіх Метін на засіданні Асоціації турецьких бізнесменів в Україні (TUİD) в Києві, заявив, що угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною буде підписана остаточно до кінця 2017 року. На часі дізнатися більше про цю угоду та потенційні наслідки для її імплементації. Який поточний стан документу з боку Туреччини. Наразі угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною знаходиться на стадії розробки. Але сторонам вдалось обговорити та узгодити свою позицію щодо більшості пунктів документа. Переговори щодо угоди потребують більше часу в звязку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині. Фатіх Метін зауважив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився. У турецької та української сторін є достатній потенціал для зростання товарообігу. Фатіх Метін. заступник міністра економіки Туреччини.  
11.07.2017,13:34
0
Pixabay, CC
Реклама 👇 Замовити

Заступник міністра економіки Туреччини Фатіх Метін на засіданні Асоціації турецьких бізнесменів в Україні (TUİD) в Києві, заявив, що угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною буде підписана остаточно до кінця 2017 року. На часі дізнатися більше про цю угоду та потенційні наслідки для її імплементації.

Який поточний стан документу з боку Туреччини

Наразі угода про вільну торгівлю між Туреччиною і Україною знаходиться на стадії розробки. Але сторонам вдалось обговорити та узгодити свою позицію щодо більшості пунктів документа. Переговори щодо угоди потребують більше часу в зв’язку з великою різницею в собівартості товарів промислового виробництва в Україні і Туреччині. Фатіх Метін зауважив, що за останні роки товарообіг між двома країнами скоротився.

У турецької та української сторін є достатній потенціал для зростання товарообігу

ФОП-звітність та сплата податків за кілька кліків — рекомендуємо сервіс Taxer.ua

Зареєструватися
Фатіх Метін, заступник міністра економіки Туреччини

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: