fbpx
Aa Aa Aa
Aa Aa Aa
Прочитати вголос
Зупинити читання

«UA:Перший» випускатиме тележурнал про культуру в регіонах

«UA:Peršyj» vypuskatyme teležurnal pro kuľturu v regionah
4 жовтня на телеканалі «UA: Перший» в ефір вийде перший щотижневий випуск тележурналу «Культурна афіша». Це — один із проектів, які стартують до нового сезону українського суспільного мовника і залучатимуть нові інтерактивні формати, цікаві як для аудиторії офлайн-телебачення, так і для онлайн-аудиторії
4 žovtnja na telekanali «UA: Peršyj» v efir vyjde peršyj ščotyžnevyj vypusk teležurnalu «Kuľturna afiša». Ce — odyn iz proektiv, jaki startujuť do novogo sezonu ukraїnśkogo suspiľnogo movnyka i zalučatymuť novi interaktyvni formaty, cikavi jak dlja audytoriї oflajn-telebačennja, tak i dlja onlajn-audytoriї
Čytaty latynkoju

Спеціальні можливості

Прочитати вголос
Зупинити читання
Контрастна версія
  Як виглядатиме тележурнал. Програма включатиме анонси культурних подій у різних регіонах нашої держави. Підготовка нового формату для українського телебачення відбувається під орудою члена правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок Юрій Макаров, генпродюсерки НСТУ просвітницького напрямку Тетяни Кисельчук, виконавчих продюсерів напрямку Лук’яна Галкіна та Катерини Феленюк. До проекту також долучені фахівці з філій Суспільного мовлення. На часі дізнатися не лише про цей тележурнал, але й про інші заплановані проекти. Із представниками регіональних філій вже було проведено тренінг, де презентували алгоритм спільної роботи над Культурною афішею, проговорили цінності й стандарти роботи Суспільного, а також озвучили, як потрібно працювати з текстами для телевізійного ефіру. Які ще зміни будуть запроваджені на суспільному телеканалі країни. . Тетяна Кисельчук. . Робота над покращенням якості просвітницьких проектів суспільного українського мовника триватиме й надалі. Зокрема, передбачено низку тренінгів щодо вибору подій та технічної підготовки просвітницького телевізійного мовлення на сучаснішому рівні. Читатйте також: UA:Перший запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови. Наприкінці літа 2017 року стало відомо, що на UA:Перший новий сезон стартує у жовтні. Тетяна Кисельчук працює над трьома пілотними проектами, які побачить український глядач. Це будуть журнал — культурна афіша як з Києва, так і регіонів, а також телепроект просвітницького напрямку про Європу та комедійний проект.
Реклама 👇 Замовити

Як виглядатиме тележурнал

Програма включатиме анонси культурних подій у різних регіонах нашої держави. Підготовка нового формату для українського телебачення відбувається під орудою члена правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок Юрій Макаров, генпродюсерки НСТУ просвітницького напрямку Тетяни Кисельчук, виконавчих продюсерів напрямку Лук’яна Галкіна та Катерини Феленюк. До проекту також долучені фахівці з філій Суспільного мовлення. На часі дізнатися не лише про цей тележурнал, але й про інші заплановані проекти.

Із представниками регіональних філій вже було проведено тренінг, де презентували алгоритм спільної роботи над «Культурною афішею», проговорили цінності й стандарти роботи Суспільного, а також озвучили, як потрібно працювати з текстами для телевізійного ефіру.

Які ще зміни будуть запроваджені на суспільному телеканалі країни

Робота над покращенням якості просвітницьких проектів суспільного українського мовника триватиме й надалі. Зокрема, передбачено низку тренінгів щодо вибору подій та технічної підготовки просвітницького телевізійного мовлення на сучаснішому рівні.

Читайте також: «UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови

Наприкінці літа 2017 року стало відомо, що на «UA:Перший» новий сезон стартує у жовтні. Тетяна Кисельчук працює над трьома пілотними проектами, які побачить український глядач. Це будуть журнал — культурна афіша як з Києва, так і регіонів, а також телепроект просвітницького напрямку про Європу та комедійний проект.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Додати коментар

Такий e-mail вже зареєстровано. Скористуйтеся формою входу або введіть інший.

Ви вказали некоректні логін або пароль

Вибачте, для коментування необхідно увійти.
Ще

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: