«UA:Перший» випускатиме тележурнал про культуру в регіонах

Čytaty latynkoju
«UA:Перший» випускатиме тележурнал про культуру в регіонах

Як виглядатиме тележурнал

Програма включатиме анонси культурних подій у різних регіонах нашої держави. Підготовка нового формату для українського телебачення відбувається під орудою члена правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, відповідальний за просвітницький напрямок Юрій Макаров, генпродюсерки НСТУ просвітницького напрямку Тетяни Кисельчук, виконавчих продюсерів напрямку Лук’яна Галкіна та Катерини Феленюк. До проекту також долучені фахівці з філій Суспільного мовлення. На часі дізнатися не лише про цей тележурнал, але й про інші заплановані проекти.

Із представниками регіональних філій вже було проведено тренінг, де презентували алгоритм спільної роботи над «Культурною афішею», проговорили цінності й стандарти роботи Суспільного, а також озвучили, як потрібно працювати з текстами для телевізійного ефіру.

Які ще зміни будуть запроваджені на суспільному телеканалі країни

Робота над покращенням якості просвітницьких проектів суспільного українського мовника триватиме й надалі. Зокрема, передбачено низку тренінгів щодо вибору подій та технічної підготовки просвітницького телевізійного мовлення на сучаснішому рівні.

Читайте також: «UA:Перший» запускає телепроект про безвіз та відеокурс української мови

Наприкінці літа 2017 року стало відомо, що на «UA:Перший» новий сезон стартує у жовтні. Тетяна Кисельчук працює над трьома пілотними проектами, які побачить український глядач. Це будуть журнал — культурна афіша як з Києва, так і регіонів, а також телепроект просвітницького напрямку про Європу та комедійний проект.